Wpis z mikrobloga

@UnderThePressure: To jest Twoje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać.
Najpierw nazywacie (używam liczby mnogiej świadomie, bo parę osób polubiło post zioma) osoby posiadające dzieci rozpłodowcami, a potem chcecie szacunku w dyskusji. Jeśli chcesz merytoryczną dyskusję prowadzić to okaż szacunek rozmówcy...
@Neko-chan51

Najpierw nazywacie (używam liczby mnogiej świadomie, bo parę osób polubiło post zioma) osoby posiadające dzieci rozpłodowcami

No ale przecież one są rozpłodowcami. Mam nadawać jakiejś specjalnej wagi tylko dlatego, że to są osobniki z gatunku homo sapiens? Rozmnażanie ludzi co do procesu naprawdę u podstawi nie różni się od rozmnażania innych zwierząt. Trochę dobitnie określenie, ale myślę, że w granicach "konwenansów".
@kopawdupeswiniom: Dobrze, to nazywaj to sobie "dobitnym" określeniem. Dla mnie i myślę że większości zwykłych ludzi to chamskie określenie i w życiu codziennym nikt nie nazywa rodziców rozpłodowcami bo nie traktuje ich na równi ze zwierzętami.

Serio chcesz podważyć fakt, że rozmnażanie ludzi to generalnie to samo co rozmnażanie innych zwierząt?


A tak?? Słyszałeś o in-vitro, antykoncepcji albo monogamii? Albo żeby kaczki się nie rozmnażały przez złą sytuację finansową? A bociany
Różnica jest taka, że na ludzi można wpływać i dobitnie tłumaczyć im jak szkodliwym pasożytnictwem jest płodzenie oraz, że rozpłodowcy to nie zdający sobie sprawy z realiów egzystencji karaluchy.


@fapowiczowski: ten tag to mem. Nic się nie zmienia. To dobrze. Zawsze jak tu wchodzę to się nie zawodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@garrincha94

Słyszałeś o in-vitro


I czym to się różni u podstaw łączenia DNA?

antykoncepcji


To po prostu unikanie.

Albo żeby kaczki się nie rozmnażały przez złą sytuację finansową


To po prostu unikanie, najczęściej z wykorzystaniem antykoncepcji

A bociany wpadały w depresję z powodu bezpłodności?


Tu po prostu nie dochodzi do prokreacji

Jak można w ogóle porównywać tak dwa różne procesy jak rozmnażanie u ludzi i u zwierząt?


Normalnie, zasady u podstaw niczym
wrzucam jeszcze raz bez wulgaryzmów bo jakiś debil usunął, wstaw se wulgaryzmy w wykropkowane

@Neko-chan51: Ja bym zamiast rozpłodowców bardziej nazwał ich kryminalistami, opiekuję się prywatnie osobą którą starzy potraktowali podobnie ..... jak mnie (ale nie bili jej aż tak), ale ona zamiast stać się zimnym bydlakiem to rozwinęła w sobie dużą wrażliwość na każdy bodziec. W świecie gdzie nikt nie będzie w stanie zapewnić jej bezstresowej, szybkiej, kontrolowanej przez wyszkolony