Wpis z mikrobloga

Tutaj problemem jest mentalność, palący profesor raczej nie zrobiłby tak. To seba i mati, mentalne sebixy uczynili ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mantusabra: profesor czy nie, większość rzuca tam gdzie stoi.
  • Odpowiedz
@morgiel: w tym wypadku to raczej wina projektu. Wygląda to jak śmietnik na pety i tak to potraktował jakiś jeden. Reszta widziała peta i się dołożyła. Nikt pewnie nawet nie czytał, ale nic w tym dziwnego.


@huginn9: jo k---a, na wszystko dookoła zwalcie winę tylko nie na siebie. Wielkiego napisu "POIDEŁKO" też nie widać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@morgiel: sam pale ale jakbym zobaczył to bym po mordzie łał, a tak poważnie to bym c---a zrobił, a tak serio serio to bym zwrócił uwagę słownie.
  • Odpowiedz
99% palaczy rzuca kiepa gdzie popadnie. Nie ważne czy to plaża, miasto czy przez okno jadącego samochodu. Palacze to wsiury i śmieciarze


@kzk87: Jak jak paliłem, dawno temu, to zawsze szukałem kosza żeby wywalić kiepa... i dlatego takich co rzucają gdzie popadnie paliłbym na stosach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@morgiel: Nie wiem jak kogoś, kto zna palacza, może dziwić takie zachowanie.
Przecież już aby palić trzeba być konkretnym typem podczłowieka o braku empatii i w-------m egoizmie z przeświadczeniem o swej zajebistości.
Takie cechy później tak się manifestują w społeczeństwie, że trzeba było pod groźbą kary tym dzbanom zakazywać zatruwania życia normalnym bo sami by nigdy nie przestali.
  • Odpowiedz