Wpis z mikrobloga

@shmatshiage: jak dzieci mojej siostry są niegrzeczne i nie reagują na żadne uwagi to im mówię, że zaraz puszczę im marsz wilków i od razu jest spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzieci się tego boją panicznie do tej pory. A scena zabicia króla wilków to już jest na specjalne okazje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eternal_Oblivion: Lechowi tam przecież ulice dedykują. Pewnie dostali piosenkę od naszych chłopaków jak razem gdzieś walczyli. Były takie wideła z obrony sewieropizdziecka że wszyscy gadali po angielsku, każdy powiedział "k$#wa" a tylko jedno było z polskim akcentem
  • Odpowiedz
@shmatshiage: czy ktoś jeszcze oglądał to za gówniaka i się tego nie bał? nigdy nie rozumiałem co w tym strasznego. to tak jakby się bać sceny z przemarszem szwedów w potopie. nie że jakiś ze mnie kozak, bo np. z Buką miałem koszmary przez całe dzieciństwo xD
  • Odpowiedz
to znaczy że oni nas lubią?


@Eternal_Oblivion: w 2015 byłem w Gruzji ze znajomymi. Wielokrotnie reagowali na nas pozytywnie bo z Polszy i przywoływali Lecha Kaczyńskiego. Dwóch wstawionych januszy postawilo nam dzbanek wina, wysłuchaliśmy monologu o dobrym, zamordowanym Kaczyńskim i że Putin-ch*j ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz