Wpis z mikrobloga

Człowiek naoglądał się dokumentów o kościele katolickim i go takie obrzydzenie złapało, że nic tylko to z siebie wyrzygać

Jaki jest wasz stosunek do kościoła i wiary? Odnoszę się do kościoła katolickiego, bo to największy ogłupiacz w #polska

#kosciol #katolicyzm #religia #wiara #bekazkatoli #ankieta
Pobierz myk-myk-myk - Człowiek naoglądał się dokumentów o kościele katolickim i go takie obrz...
źródło: comment_16664439553AuPlfyRIyFbSjkxB5NLkm.jpg

Jaki jest Twój stosunek do wiary katolickiej?

  • Jestem ateistą, byłem katolikiem 32.2% (38)
  • Jestem agnostykiem, byłem katolikiem 12.7% (15)
  • Byłem i jestem katolikiem 14.4% (17)
  • Nie byłem katolikiem, ale już jestem 3.4% (4)
  • Nigdy nie byłem katolikiem, jestem agnostykiem 0.8% (1)
  • Nigdy nie byłem katolikiem, jestem ateistą 7.6% (9)
  • Jestem innej wiary... 1.7% (2)
  • [KAŻDA RELIGIA TO OGŁUPIACZ BRO] 27.1% (32)

Oddanych głosów: 118

  • 5
@myk-myk-myk: oczywiście, religia to ogłupiacz, ale jakoś nauczyłem się mieć to w dupie i nie atakować ludzi, którym jednak ktoś skutecznie ten syf wcisnął i nie mają w sobie na tyle mentalnej siły, aby przejrzeć na oczy i z tego bagna wyjść.

Za to księża/biskupi cynicznie korzystający z tego, jak udało się ogłupić innych, fanatyczni katole oraz proreligijni politycy (albo totalnie otumanieni przez księży albo też zwyczajnie czerpiący różnego rodzaju korzyści
@lkjp: powiem że opium dla mas to: telewizja, muzyka (bzdurne teksty) i narkotyki. Oraz artykuły w pseudoniezalenych portalach. To dzisiejsze opium dla mas-z których każdy jest dumnym z siebie indywidualistą.