Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam routera LTE do domu o bardzo dobrym zasięgu, a przede wszystkim stabilnego. Odległość od nadajnika to 1.5 km w linii prostej, bez większych przeszkód (nadajnik do którego obecny router się łączył jest w lokalizacji: Konin, Wielkopolskie
ul. Przemysłowa 158 - komin Elektrowni, sieć TMobile). Obecny router miał 4 kreski zasięgu i często zrywał połączenie, obecnie jest trupem bo gubi ustawienia raz dziennie i nie da się wejść do panelu admina - model B528s - 23a. Budżet w okolicach 500zl. Ktoś coś poleci? #siecikomputerowe #router #sieci #lte #internetmobilny #kiciochpyta
  • 9
bardzo dobrym zasięgu


@ludlum: ale którym LTE czy wifi?
Jak LTE to potrzebny jest sprzęt dwuczęściowy z CPE na zewnątrz i routerem już w wewnątrz. Jak wifi to dodatkowe accespoity, moc wifi ogranicza prawo i nawet jakbyś miał coś mocniejszego to i tak urządzenia końcowe by się nie dogadały

I tu i tu 500zl będzie mało ¯\_(ツ)_/¯
@wypokowy_expert Fanem mikrotika nie jestem, trochę sprzętu od nich mam i więcej nie chcę, za dużo czasu na konfigurowanie tego potrzeba. Trupa spróbuje reanimować wgrywając soft bez brandu T-Mobile, a jak nadal będzie chodzić jak chodzi to pójdzie na złom