Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi wytłumaczy do czego jest potrzebna mobilizacja mężczyzn i zakaz wyjazdu z kraju skoro:
· wątpliwe by wpływało to pozytywnie na morale
· kobiety w armii UA stanowią ok. 20% armii, ale jednak te co nie chcą walczyć mogą wyjechać
· nawet jak potrzebna jest logistyka, to przecież kobiety też mogą się nią zajmować
· NATO działa i pomaga państwu, które nie jest nawet jego członkiem, czyli Ukrainie
· prowadzi do antagonizacji płci (nie ździwie się jak Ukraina będzie miała po wojnie z najsilniejszych ruchów #redpill na świecie)

Bo widzę, że nawet lewaki, pseudoliberały i ekhem feminiści z #neuropa co wsześniej grzały temat jak jakaś kobieta zmarła po porodzie przez katolibskie ustawy PiS, teraz mają zamknięte mordy jeśli chodzi tym razem o życie mężczyzn

#kiciochpyta #pytanie #wojna #wojsko #4konserwy #ukraina #polska #lotwa #finlandia
t.....L - Czy ktoś mi wytłumaczy do czego jest potrzebna mobilizacja mężczyzn i zakaz...

źródło: comment_1666432885I5MRBIGrZA2NOuFTBnj5Zv.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Wiesmin:

łatwiej podnieść kraj z ruiny gdy masz nadmiar kobiet, a nie mężczyzn.

Jeden facet może zapłodnić wiele kobiet na raz, a jedna kobieta może urodzić tylko jedno dziecko na raz, więc kobiety są ważniejszy przy odbudowie populacji.

Znowu powielany gówno-argument o "odbudowie populacji"
Myślisz, że po wojnie ukrainki wrócą do zgruzowanej ukrainy, aby odbudować kraj i zadbać o jego przyszłość? Aby coś takiego miało miejsce to musiałby być przymus prawny
  • Odpowiedz
@niochland:

Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego ludzie utożsamiający się z konserwatywnymi wartościami mają taki ból dupy o zakaz wyjazdu mężczyzn z kraju i jednocześnie ich dupy pieką za to, że słabsze, biedniejsze i gorsze kobiety mogą uciekać?


Dlatego że z każdej strony słyszy się o dążeniu do rzekomej równości między płciami, piekle k0biet, jak k0biety mają ciężko, ale gdy przychodzi co do czego to okazuje się że życie faceta nie
  • Odpowiedz
NATO jako takie nie pomaga bo Węgry np. Są członkiem NATO i nie pomagają. Większość członków pomaga, ale nie jako pakt obronny.
  • Odpowiedz
@niochland:

może mi ktoś wyjaśnić dlaczego ludzie utożsamiający się z konserwatywnymi wartościami mają taki ból dupy


Spieszę z tłumaczeniem. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a teraz to siedzenie jest z widokiem na wojnę i wojenne okrucieństwa. Fajnie się wycierało buźkę powstańcami, historią, niepodległością i patriotycznymi oraz konserwatywnymi samcoalfa wartościami, ale tylko jak nikt nie mówił "sprawdzam".

Oczywiście, jak można zauważyć na przykładzie @reydel to i tak będą winić za to
  • Odpowiedz
@reydel: przeczytałem, dlatego wytknąłem, że bronisz pozerów i zasłaniasz się feministkami. Chociażby tu:

Dlatego że z każdej strony słyszy się o dążeniu do rzekomej równości między płciami,

piekle k0biet

jak k0biety mają ciężko


To, że nie potrafisz się logicznie obronić nie oznacza, że rozmówca nie czytał twoich wypocin.
  • Odpowiedz
@Haramb3:

przeczytałem


Wątpie. Gdyby tak było wiedziałbyś, że pisałem o tym, że służba wojskowa powinna być dobrowolna, ale po co o tym mówić, można to pominąć i robić fikołki.

dlatego wytknąłem, że bronisz pozerów i zasłaniasz się feministkami. Chociażby tu:

Dlatego że z każdej strony słyszy się o dążeniu do rzekomej równości między płciami,
piekle k0biet
jak k0biety mają ciężko

z czym masz problem? Taka ukraina dąży do dołączenia do "cywilizowanego
  • Odpowiedz
· prowadzi do antagonizacji płci (nie ździwie się jak Ukraina będzie miała po wojnie z najsilniejszych ruchów #redpill na świecie)


@the_BILL: nie będzie. spadek ilości mężczyzn odwróci przewagę ról i będą się zabijały o przystojnego #!$%@?. w rosji weterani-inwalidzi nieraz żyli z tego że jeździli po wioskach i zapładniali kobiety, tak ich wojna przebrała
  • Odpowiedz
@reydel:

służba wojskowa powinna być dobrowolna


@niochland : wykopowe konserwy porzucają konserwatywne wartości i przeszkadza im tradycyjny pobór

Ty: to wina feministek, bo cały czas czegoś się domagają, chcą równości itp.

Ja: czyli konserwatyści nie mają własnego zdania?

Ty: NIE PRZECZYTALEŚ CO NAPISAŁEM!! ROBISZ FIKOŁKI

Tak w skrócie, żebyś nie pisał kolejnych wypocin bez treści. Naucz się czytać ze zrozumieniem i pisać ze zrozumieniem.

Dlatego że z każdej strony słyszy się
  • Odpowiedz
@reydel: Świetny wysryw karaczanowy przegrywie, którego nie warto brać na poważnie xD
Ponawiam pytanie: dlaczego będąc walącą konia do prawicy i konserwatyzmu osobą, tak ci się nie podoba to, że mężczyźni robią to co do nich należy i nie bawią się w LEWACKĄ równość? Przecież Ukraina nie jest lewackim zachodem tylko konserwatywnym, zdrowym i z konserwatywnymi wartościami krajem xD K0biety do garów i niech uciekają z miejsc gdzie prawdziwe mężczyźni będą
  • Odpowiedz
@the_BILL

prowadzi do antagonizacji płci (nie ździwie się jak Ukraina będzie miała po wojnie z najsilniejszych ruchów #redpill na świecie)

Nie potrzeba do tego wojny, zapytaj się lewicowych wojowników czemu kobiety mają niższy wiek emerytalny i już będziesz zmieszany z błotem. Można być antykobiecy i w czasie pokoju ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@the_BILL Bo ludzie nie będą zbyt mocno protestować przeciwko żeńskim uchodźcom z Ukrainy, szczególnie gdy w grupie będą dzieci. Podczas gdyby wyjechało też sporo mężczyzn ruskie trolle mogłyby dość łatwo napędzić nastroje antyimigranckie i zniechęcić zachodnią populacje do pomocy w konflikcie.

Bardzo smutna sprawa i faktyczne dyskryminacja ale jeśli chcą wygrać tą wojnę to chyba niestety jest to słuszna decyzja.
  • Odpowiedz