Wpis z mikrobloga

Zauważyłem coś ciekawego na wykopie...

Kiedy skrajnie Lewicowy oszołom morduje:

#4konserwy/prawicowi użytkownicy licytują się który użytkownik #neuropa to ten morderca oraz bezpodstawnie łączą morderstwo z #neuropa
(btw #moderacja gratuluję że na takie coś pozwalacie, wczoraj usuneliście mój komentarz że bo nazwałem tego mordercę s...synem, ale personalne wjazdy na @Cukrzyk2000, i bezpodstawne łączenie społeczności na wykopie z morderstwem już są dla was dopuszczalne)

#neuropa w tym znalezisku "najdalej jak się posunęła" to niektórzy użytkownicy zakwestionowali czy tytuł znaleziska który mówi o gościu który ledwo skończył 18 lat jako "liderze antify" (zwrotu którego nie ma w podanym jako źródło artukule), oraz oczywiście potępili mordercę. Nie mogłem znaleźć jednego komentarza który tłumaczył by mordercę, udawał że sytuacja nie jest poważna, albo stosował jakieś dziwne whataboutismy.

No i teraz ktoś może pomyśleć sobie "woooow serio mamy klaskać bo Neuropki nie pochwalają mordów? No nie to jest dość normalna postawa, ale nie do końca normalna wśród #4konserwy.

Kiedy skrajnie Prawicowy oszołom morduje:

#4konserwy/prawicowi użytkownicy potrafią popierać mordercę (najgorsze komentarze usunięte przez moderacje ale wrzucę jak to wyglądało żeby nie było że kłamie), komentarz "spoczywaj w Valhalli" dalej wisi,
Oczywiście atakowanie #neuropa bez powodu, i jakieś dziwne whataboutismy gdzie ktoś pyta " a co z BLM? (XD?)

Tak więc no może zamiast pisać wszystkie te wypociny o tym jak #neuropa niszczy portal, jaka to niby sekta jest, zajmijcie się swoim postępowaniem bo na serio robicie takie szambo na tym portalu że człowiek ma ochotę usunąć konto, i zostawić was w tym gównie które tu stworzyliście, nie wiem może taki wasz cel jest? To że moderacja nie wyłapuje wszystkiego nie znaczy że musicie na maxa to wykorzystywać i obrzydzać portal.

#bekazprawakow #4konserwy #neuropa
Pobierz McWozniak - Zauważyłem coś ciekawego na wykopie...

Kiedy skrajnie Lewicowy oszołom...
źródło: comment_1666428470mwTrJXtyixkkz0quk5p98z.jpg
  • 3