Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@hiro95: kumpel taki kupił i przez miesiąc mówił tylko: "ale okazja, ale mi się trafiło"
Potem silnik do wymiany ale przynajmniej przestał gadać tylko o jednym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hiro95: 163 to chyba rozrząd z przodu, nie ma co się bać. Pilnuj tylko świec żarowych bo można upg się nabawić, a sterownik fabrycznie #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@hiro95: bardzo fajny wóz. Jest to świetny pożeracz km, lecisz sobie 170, spalanie w okolicy 7 litrów, otacza cię delikatny pomruk sipnika i szum wiatru. Problem pojawia się w momencie awarii, nie jesteś gotów wydać na wóz wart 15-20k 50%-70% na naorawy. Auto nie przyjmuje zamienników, tzn przyjmuje ale to naprawdę kiepski pomysł. Konserwacja skrzyni automatycznej to już na początek 2-3k, a jak przyjdzie zmienić konwerter, selenoid , to nagle robi
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Moim zdaniem na przykład tak naprawdę każdy samochód jest w jakiś sposób skarbonką bo czego byś nie kupił musisz kupić ubezpieczenie, tankować, przegląd, opony na odpowiednią porę roku + koszty utrzymania samego auta eksploatacyjne. @hiro95: Ta generacja serii 5 to bardzo spoko auta, ale takie ceny nie powinny absolutnie nikogo dziwić wiesz te auta zaczęli produkować w 2003 roku według wikipedii czyli 19 lat temu.
  • Odpowiedz
@hiro95: @keleris_: ja e60 3.0d w automacie pojezdzilem 2 lata. Dalem 10.5tys, wpakowalem 1tys i sprzedalem za 18 xD
Wczoraj tez przyjechal swiezy zakup e90 z 2008r z panorama, duza navi, jakims wyzszym poziomem naglosnienia, bo glosniki w czarnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) podsufitowce. Dalem 10tys ciekawe co z tego bedzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kick_Ass: dlatego kupiłem manuala, w którym dwumas był wymieniony rok temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Amory wszystkie oryginalne
@bania656: Tak to jeszcze m47, świece żarowe już wymieniłem, sterownik wydaje się być sprawny.
@henen: Kilka lat temu miałem e39 i było dokładnie tak jak to opisałeś, tylko zamiast silnika to skrzynia XD mówiłem wtedy nigdy więcej BMW, a tu proszę
  • Odpowiedz
@artixxxu: liczę na +-7k
@onionspirit: bo przyjechało jako uszkodzone(nie bylo prądu, panorama sie nie zamyka i zderzak pekniety). Troche w ciemno, ale klasyka pradu nie bylo, bo akumulator padnięty xD panorama zadziałała z pierwszego poradnika z yt. Wkladu pewnie tysiak, chyba ze cos jeszcze wyjdzie.
@keleris_: e90 kupilem wlasnie z 2.0d
  • Odpowiedz