Wpis z mikrobloga

Są tu fani vice city? ( Wiem że są, tylko teraz mogą się nie ujawniać ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Wytłumaczcie mi ten dialog proszę ( zdjęcie albo zdjęcia)

Moja opinia o #gta vice city to crap, nie wiem jak się grało w to dwadzieścia lat temu ale dzisiaj się tego nie opłaca odpalać
1. Fabuła do dupy a rockstar miało fundusze przecież, może jakiś dzieciak co nie umie czytać będzie dobrze się bawił ale nie wiem czy poziom trudności go nie przerośnie.
Grałem 8 godzin (tak mi pokazuje) chociaż czuje że grałem więcej, bardzo często umierałem i się #!$%@?łem (z 15razy?) a jestem spokojny jak tafla wody. Cutscenki to jakieś pierdy 30sekundowe które są gówniane pod kątem prowadzenia fabuły i to przez całą grę nic się tam nie trzyma kupy
2. Podkochiwał się ktoś w Mercedes? Nie wiem ten telefon na końcu ma mnie zrujnować albo ta misja z taksówkami gdzie podobno Mercedes wzywała 13 gracz ma mieć jakieś odczucia? Ja dałem sobie spokój jak w fabule przestawili ją jako dupodajka na planie filmów dla dorosłych gdzie cytuje "Obsłużyła wszystkich zanim włączyli światła reflektorów" Tommy to Chad w fabule i wyglądzie to dlaczego ma go to ruszyć?
3. Jak podoba wam się playlista z GTA vice city to włączacie sobie to na jutubku i słuchajcie ale nie mówcie nikomu że to dobra gra bo raz to kłamstwo a 2 pakujecie graczy do gry po której zostaje niesmak. Tym akcentem kończę moją długą wypowiedź będę wdzięczny jeżeli się wypowiecie odnośnie moich przemyśleń, jeżeli przeczytałeś całość napisz ( ͡ ͜ʖ ͡)
#pcmasterrace #ps4 #ps5 #gry #xbox Osobisty tag #gangstersmoluchdowodca3flotylliokretowkontra
Dowodca3Flotylli_Okretow - Są tu fani vice city? ( Wiem że są, tylko teraz mogą się n...

źródło: comment_1666350339qWV4rSoJmpFVABebXNIbLY.jpg

Pobierz
  • 26
W porównaniu do GTA III, naprawdę było się z czego cieszyć.


@zuchtomek: Nie grałem w 3 po vice city to na pewno tego nie ruszę. Te dodatki vice city stories i libertyn city stories fajnie się ogrywalo na PSP ale nasi indyjscy przyjaciele nie zremasterowali. A do gta sa nie podchodzilbym z takim entuzjazmem racja każdy to ograł ale... Czekajcie na moją recenzje gdzie poruszę temat czy warto grać w GTA
@Dowodca_3_Flotylli_Okretow W sumie jakby nie soundtrack to nic by mnie do VC nie ciągnęło bo to on tworzy klimat, klimat lat 80 - soundtrack i miejsce akcji.
GTA 3 nie ma tego klimatu bo akcja dzieje się już w latach 2000 i dlatego nigdy tej gry nie przeszedłem mimo 3 prób.
@Dowodca_3_Flotylli_Okretow: SA było dla mnie słabsze od VC pod względem grywalności ;P
W sensie, jakieś tam rozbijanie się dla rozbijania może i spoko, ale nie czułem tej tak zwanej 'immersji' z postacią.

Wprowadziło masę pierdołów, które jednak znikomy wpływ na samą rozrywkę miały, choć wiem, że to niepopularna opinia ;P

Grafika w SA zrobiła niewielki postęp, dialogi choć nakręcone i przedstawione lepiej to bardzo prostackie i pełne przekleństw, wieeeelka jak na
@zuchtomek: Mamy to panowie, mija godzina a jeszcze żaden entuzjasta vice city nie wytłumaczył telefonu co dostaje się pod koniec gry (dla przypomnienia ostatnie zdjęcie w kolejności w jakiej grze występuje, to pierwsze zdjęcie co wrzuciłem z recenzją) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tych rzeczy jeszcze na minus
Telefony od sonnego jaki on jest wściekły (scenarzysta chciał zrobić szefa mafii jak z filmów ale mu nie wyszło,