Wpis z mikrobloga

Hej #szczecin a może czas na jakieś wspólne debaty przy piwie z browaru Koczkodan lub klasycznie przy Bosmanie (jak kto lubi!). Może czas na #szczecinskiewykopiwo ? Proponuję piątek 28.10. o 20:00.

Lokalizacja: otwarty jestem na sugestie, ostatnio robiliśmy w Expie, ale może gdzie indziej? Proponuję lokal, w którym i wysublimowany smakosz znajdzie swojego Koczkodana DIPA TDH jak i osoba, które preferuje zwykłe piwko znajdzie takie, za które miliona monet nie będzie trzeba zapłacić.

#szczecin #piwoszczecin #patoszczecin
  • 43
@krucjan: no ja mam akurat sentyment, pietnascie lat temu tam na szklankach robilem, tak ze czlowiek liznal tego szołbizu troche od podszewki, a jednak wyrosl na dorodnego chwata prawie bez zaburzeń ;]
@suslogon-szczecinski: no tak mi sie wlasnie zdawalo, niedziela, poniedzialek to jak najbardziej polecam tak zeby posiedziec normalnie i costam pobajerzyc, ale same weekendy to juz potańcówa jak w remizie OSP w Tanowie. Czeski film to przy Makkwaczku? Akurat
@suslogon-szczecinski: no ja juz naimprezowany ladnie na dwa zycia do przodu, teraz tylko miziam kotka w swych japonkach i kosmicznej bluzie. Starosc to wspanialy moment w zyciu. Czas refleksji i wspomnien, czas zadumy i melancholii od czasu do czasu ;) no nic, widzim sie w takim razie gdzie tam nie ustalicie. Ale ja to dwa piwka i zawijka pewnie, do pierwszych bełkotów i roznych "aaaaeeeejacieeeeszanujjjjeee..." i innych podobnych przygód :>