Wpis z mikrobloga

#weteranschroniska @pokazpsa #psy

Tośka to pies wybitnie niewymiarowy, o czym wiem już od momentu próby kupienia jej butów na zimę (buty o 3 rozmiary za duże nie wchodziły, bo Tośka ma wybitnie długie łapy jak na swoje rozmiary). Koleżanka ostatnio zorganizowała bazarek dla schroniska, to udało się wypatrzeć psi sweterek, szybkie pomierzenie psa dawało nadzieję, że a nóż widelec, ale teoria teorią, praktyka praktyką. XD Na klacie nie jesteśmy jej w stanie dopiąć (brakuje niewiele, ale brakuje), a od góry pół psa odkryte, skończy się chyba na tym, że różowa zrobi jej zimowy strój na drutach.
F.....r - #weteranschroniska @pokazpsa #psy

Tośka to pies wybitnie niewymiarowy, o...

źródło: comment_1666347449jMiaKjuI3gqlxP38D27lbM.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fenrirr: swetry to skoplikowana sprawa. Ja dla mojego poprzedniego psa, mierzyłam do w klatce i kupowałam w sklepie sweter, po czym rozcinałam i przeszywałam tak zeby pasowało. Wyglądało troche dziwnie, ale przynajmniej nie chorował.
Jeżeli chodzi o inne rzeczy, np kurtki - to polecam kupować te na rzepy. Tutaj można dużo naciąnąć w każdą stronę.

A poza tym, ślicznie jej w zielonym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a nóż widelec


@Fenrirr: Litości... Powinno być "a nuż", a wyrażenie "a nuż widelec" to takie rozwinięcie w formie gry słowno-skojarzeniowej.

Poza tym fajna psinka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@azmar: ja rozwinąłem to na swój sposób, bo mogę, a różnicę między nuż i nóż doskonale znam. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@MienciuskiPajonk: chory - nie, ale mieliśmy poważny problem, gdy mocno posypywali chodniki solą. Zaczęły się biegunki i rzyganie, i chwilę kojarzyliśmy fakty, że to pies zlizuje sól z łap, co daje wiadome efekty. Finalnie musieliśmy myć każdorazowo łapy (dość dokładnie), bo nic nie
  • Odpowiedz