Wpis z mikrobloga

Widze tez pewna analogie: ceny wzgledem 2020/2021 w gore, a jakosc na pierwszy rzut oka spada. Mniejsze okna itp. Skad to ciecie kosztow? Przeciez ceny rosna. Czyli za kilka lat mieszkania beda jeszcze drozsze, a okno w salonie bedzie dobrem luksusowym? Sciema w tej deweloperce jest ogromna. W poniedzialek ide sie przejsc do moich ulubionych biur podpytac o obecne ceny.
@posepny1: Patrzylem mistrzejowice. Oraz bylem na banacha, ale czulem sie tam na tyle niekomfortowo, ze przeszedlem 100 metrow i wrocilem do auta. Ta petla, to rzeczywiscie jedyny atut tej dzielnicy, bo oprocz tego dla mnie to przyklad idealnej patodeweloperki.
@michok91: nie chce ich bronic wogole ale czy taka masa? 25 mieszkan no bodajze 150 ktore mieli w tym bloku im zostaly z tego co widze. Ale zgodze sie ze na PT i PP po drugiej stronie ulicy pustki w tych nowych inwestycjach ale juz Viva Piast i Dom-Bud praktycznie wszystko sprzedane w skonczonych juz blokach. Zobaczymy co bedzie w nastepnych bo ostatnio jak Victoria Dom zrobil dzien otwarty to ani
@michok91: wujek kupił w warszawie na Wawerze, zadupie straszne, obok ma las, deweloper walnął 6 klocków obok siebie, u niego w bloku na 100 mieszkań jest około 100 miejsc parkingowych, zajęte zazwyczaj jest około 30, wieczorami na jego piętrze tylko u niego pali się światło xD
@posepny1: Mialem rezerwacje w ubieglym roku w pierwszym etapie, ale finalnie wolelismy splacic kredyt. W ogole ten drugi etap to i uklady mieszkan jak i bryle ma gorsza niz jedynka.
@Volmyr: Jakby nie bylo fajnie sie wtedy mieszka. Kilka lat temu u mnie bylo podobnie. Cieszylem sie wtedy, ze cisza j spokoj. No ale nagle zwalilo sie ludzi i wszyscy zaczeli remont… plus scisk na parkingu
@posepny1: Mi sie bardziej podobaja balkony w jedynce. Ogladam tylko narozne mieszkania i te w numerze dwa maja balkony bardzo blisko siebie lub skierowane intetbuda 8 etap. Ble. Z reszta z tymi balkonami, to tez taki chwyt marketingowy. Czy balkon ma 3 czy 10 metrow, to jesli jest wzdluz mieszkania, to jest malo funckjonalny. Wolalbym 5 metrowy kwadrat niz 13 metrowy jamnik.