Wpis z mikrobloga

Mozecie sie ze mna nie zgadzac albo uwazac ze nie mam racji ale putina tę larwe i rosyjskich #!$%@? trzeba koniecznie zatrzymac tej zimy. Nie mozemy doprowadzic do tego, ze poswiecenie Ukraincow pojdzie na marne i zmarznieci i wymeczeni ludzie zaczna wierzyc w populistyczne zapowiedzi prawicowych ugrupowan, ze jednak da sie z rosja dogadac nie przerywajac pomocy Ukrainie. Z miesiaca na miesiac te populistyczne gadanie bedzie przybierac na sile. Mamy juz przyklad we wloszech. Hiszpania idzie podobna droga. Orban tez ma ogromne poparcie. To doprowadzi do jeszcze wiekszej tragedii. Rzady skrajnej prawicy to mrzonka. A putin dokladnie wie ze im dluzej bedzie meczyl europe tym wiecej populistycznych prokremlowskich ugrupowan dojdzie do glosu. Na bank wie to tez Biden a do tego on na pewno nie dopusci. Szykujmy sie na koniec tej wojny do konca stycznia. Robcie screeny.
#wojna #ukraina #rosja
  • 8
@wiem_wszystko: wydaje mi się ze ta wojna się zakończy tak jak w byłej Jugosławii . Będą międzynarodowe naciski żeby zawrzeć pokój . Ukraina będzie musiała oddać jakieś gówniane tereny na których w większości mieszkają ruscy a ruscy ogłaszą sukces i ustanowią jakieś święto państwowe z tej okazji. I tyle z tego bedzie