Wpis z mikrobloga

@Wodzionka: Lepiej samemu. Jak się wkręcisz, to będziesz wolał porządniejszy sprzęt, niż ten w zestawie. A jak chcesz się wkręcić, to kup jakiś bardzo dobry brewkit, albo ruszaj od razu od warzenia z ekstraktów. Kumple zaczynali i skończyli na Coopersie, bo wyszedł im z tego rozwodniony Harnaś. Natomiast był tu Mireczek, który uzyskał bardzo fajne piwo z Mangrove Jack`s, ale jej dodatkowo nachmielił na zimno za moją namową.
@Wodzionka: Nie. Tak jak pisałem: jeśli się w to wkręcisz, to szybko wyrzucisz większość rzeczy, które kupisz w takim zestawie startowym. Masz jakiegoś kumpla/znajomego piwowara? Bo kapslownica, to będzie pierwsze, co wyrzucisz przez okno i będziesz chciał kupić porządną (w końcu dojdziesz do Grifo HD, jak my wszyscy). W tych zestawach jest pierdylion niepotrzebnych rzeczy jak jakieś miarki, dropsy i inny badziew. Gar, wiadro, kapslownica, kapsle, wężyk do przelewania i zestaw
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Obawiam się, ze nie mam warunków na zacieranie :/

@Wodzionka: To znaczy? Może problem o którym myślisz jest łatwy do przeskoczenia. Dopytuje bo wygodniej jest kupić wszystko od razu niż potem dokupować.