Wpis z mikrobloga

W Elblągu wybudowali wieżowiec. Znajomemu udało się tam kupić dwa mieszkania około 50m2 każde. Na przeciwko również są wieżowce z podobnymi metrażami i tam są to po prostu mieszkania. Nie ważne jakim standardem wyremontowane. Tutaj w tym nowym budownictwie to są już apartamenty.
-Ty Michał, czym się różni ten chów klatkowy od tego na przeciwko jeśli metraże są podobne?
- No to jest nowe budownictwo
- Ale dalej nie rozumiem, dlaczego nazywasz to apartamentem, kumpel w gdyni ma apartament faktycznie, ale sam salon ma 75m2 a całe mieszkanie 110m2 więc czemu 50m2 to też apartament?
i tu jego odpowiedź #!$%@?ła mnie konkretnie:

- BO SALON JEST Z ANEKSEM KUCHENNYM A NIE ŚCIANĄ JAK W NORMALNYCH BLOKACH

I faktycznie tak myśli bardzo duza część ludzi i nie raz się spotkałem z tym, że w bloku wybudowanym z 50 lat temu wyburzyli ścianę działową pokoju z kuchnią i obecnie mają salon z aneksem kuchennym i nie jest to już mieszkanie a mini apartament w bloku PGR ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chodzi o ceny najmu takiego apartamentu to nie wiem czy nie lepiej płacić kredyt, nawet obecnie za 270m2 z żonom płacimy 3000zł kredytu, a weź teraz najmuj 50m2 za 2500 plus opłaty xd

#deweloperka #patodeweloperka #elblag
Zarzutkkake - W Elblągu wybudowali wieżowiec. Znajomemu udało się tam kupić dwa miesz...

źródło: comment_1666295766wbmBWckPfPpcseWP1BcmDp.jpg

Pobierz
  • 9
W Regal Parku płacisz dodatkowo za konsjerża lub jak kto woli ciecia. Swoją drogą słyszałem,że ludzie tam mają sporo problemów tymi mieszkankami... wilgoć, usterki itp itd