Wpis z mikrobloga

Moim celem było stworzyć kanał na yt, w którym zbiorę, opisze i zaprezentuje najlepsze kanały z różnych dziedzin. Taka mapa yt. Najważniejsze kanały z różnych dziedzin w jednym miejscu.
Nagrałem kilka filmów i tu pojawia się prośba do Was - co mógłbym zmienić i co poprawić, aby moje filmy były lepsze.

Dla dwóch najlepszych komentarzy z radami przeznaczyłem po 100zł i dla jednej z plusujących ten wpis też 100 zł.

Kanał:
https://www.youtube.com/channel/UCq2fYtq2nZpW5cLXk3OAQ5A

Pozdrawiam Robert

#rozdajo #youtube #nagrywanie
  • 34
@robert_cz1985: Pomijając to co już sporo osób napisało to kompletnie nie rozumiem jaki jest klucz dobierania tych kanałów, obejrzałem tylko odcinek o sporcie i się załamałem. Wrzuciłeś tvp sport, bezbeka footrolla, kanał bekowy a zabrakło Pana Dziennikarza Ćwiąkały...
@robert_cz1985: przypomniałeś mi czasy portalu spryciarze.pl i poradniki jak zrobić rakietę z zapałek XDD Totalny oldskul, windows movie maker, komputer głośny jak suszarka

Będę szczery - odpuść, chyba że w ogóle zmienisz format. Materiały masz słabe, kiepski research zrobiłeś. Sam pomysł też średni, takie listy kanałów to w formie aktualizowanych list byłyby lepsze. Kto by chciał oglądać jak ktoś recytuje kanały według jego subiektywnej oceny? Listy będą szybko nieaktualne, a z
@robert_cz1985: jak dla mnie gitara, Twoj styl wypowiedzi kojarzy mi sie z przedwojennymi audycjami radiowymi. Lepszy mikrofon i po 15 filmiku bedziesz smigal. Jedyny minus to wg mnie wymienianie tylko polskojezycznych kanalow na yt - za szbko skoncza Ci sie kategorie i kanaly. Nie wspominajac ze na palcach jednej reki mozna policzyc dobre polskie kanaly na yt
wóch najlepszych


@robert_cz1985: pomysl mega !
Uwagi:
1. Sztywno mowisz, wiecej luzu
2. Wieksza dynamika wypowiedzi i podawanych informacji
3. Moglbys urozmaicic tresc wypowiedzi
4. Dodac muzyke w tle
5. Dodac flashe z filmikow z kanalu o ktorym opowiadzasz (przebitki)