Wpis z mikrobloga

Seba wziął swojego pieska do samochodu i na pełnej petardzie czołowo w drzewo. Zabił i siebie, i psa. "Angelika to wszystko twoja wina". Kolejne "+1" do statystyki, 1 z 5000 facetów, który strzeli samobója w tym roku.

Teraz na facebooku setki komentarzy, że "jak to mozliwe", "szkoda, że nie można mu było pomóc", "powinien...", a tak naprawdę nikt żadnemu facetowi nie pomoże. Co więcej - kobiety go tylko zgnoją. "Facet jesteś czy baba", "Weź się w garść", "Nie bądź cipą...".

Wbrew pozorom Mariusz Lepak podejmując decyzję o samobójstwie zrobił najlepszą rzecz jaką mógł zrobić - włączył live stream na Facebooku. Gdyby nie to - nikt o jego śmierci nawet by nie usłyszał, a tak - mówi o tym cała Polska.

Każdy z tych 5000 facetów, którzy decydują się na #samobojstwo , powinien włączyć live, może gdyby było rocznie 5000 takich live-streamów - 13 samobójstw dziennie - może wtedy w naszym kartonowym kraju wreszcie by się coś zmieniło w zakresie psychologicznej opieki zdrowotnej, w zakresie #depresja i świadomości tego co się dzieje...

Tylko chyba p0lkom raczej nie byłoby to na rękę, gdyby okazywało się, że pewnie z 2k-3k... a może nawet 4k facetów rocznie postanawia się zabić przez zdradę żony czy dziewczyny.

Kobiety, czemu wy zdradzacie swoich facetów?

#psychologia #psychiatria #zdrada
ziuaxa - Seba wziął swojego pieska do samochodu i na pełnej petardzie czołowo w drzew...

źródło: comment_1666274870ZJx5xhSJYTytXrPafBSDGY.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
Wylicz to,


@Filipterka25: > No po mojemu

@Filipterka25: A czemu nie mieliby dostawać???

Pisaliśmy o minimalnej pensji. Zatem w daleszej rozmowie "minimalna" - ma się odnosić do pensji. Jeśli miałes na myśli emeryturę - trzeba napisać "minimalna emerytura".

wiedział jakie będą emerytury


@Filipterka25: A w której klasie w podstawówce mówi się o emeryturach???

I pensja byłaby wyższa ( ͡° ͜


@Filipterka25: A w jakiejże to pracy potrzebna
7160 - > Wylicz to,

@Filipterka25: > No po mojemu

@Filipterka25: A czemu nie mi...

źródło: comment_1666473179Ey9SQvpCuJPSaHoBhfTZJB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
sam żeś wyliczył, że 2100 to na pewno bydzie.


@7160: Przeczytaj ten fragment jeszcze raz.

Jeśli miałes na myśli emeryturę - trzeba napisać "minimalna emerytura".


@7160: Masz do mnie pretensje, że nie wiesz jak działają emerytury?

No wyliczyłem ci że wyjdzie ponad 700 000.


@7160: Problem w tym żeś wyliczył wielkie gówno, do tego wesoło mieszając składki i podatki oraz wymyślając nieistniejące podatki.

A w jakiejże to pracy potrzebna
  • Odpowiedz
mnie pretensj


@Filipterka25: Ty masz do mnie pretensję. Wyraźnie napisałem, ze moi rodzicie nie otrzymują emerytury w wysokości minimalnej (pensji).

nieistniejące podatki.


@Filipterka25: Czy te nieistniejące podatki są teraz z nami w pokoju?

umiał czytać


@Filipterka25: A po czym wnosisz Szerloku, że nie umiem czytać w stopniu wystarczającym do wykonywania swojej pracy??? Znów żeś gafę #!$%@?ął.

w korpo miałbyś te 5-7k


@Filipterka25: Pokaż mi to korpo. Gdybym pracował
  • Odpowiedz
@7160: a obrazek to wielkie xD

FA - maksymalnie 500 zł miesięcznie, czyli 150k na dziecko przez cąły okres, czyli 300 miesięcy wypłaty kwoty maksymalnej, czyli autor obrazka jest debilem bo mu wychodzi że dzieciak ma od urodzenia do ukończenia 25 lat wypłacaną kasę z FA.

Dodatki - xD, no niech wpisze milion, ma to tyle samo sensu.

Rodzinne - xDDD^xD. To jest wypłacane jedynie do 18 rż lub ukończenia studiów
  • Odpowiedz
do ukończenia 25 lat wypłacaną kasę z FA.


@Filipterka25: A dlaczego ma nie mieć?

wpisze milion,


@Filipterka25: Jakim cudem ci wyszedł milion?? xD

Rodzinne - xDDD^xD. To jest wypłacane jedynie do 18 rż lub ukończenia studiów do 24 rż


@Filipterka25: Ty chyba faktycznie trol jesteś.

Weźmy średnio 124 zł miesięcznie. Wychodzi 142 848 . Wiadmo, że się zaokrągla. No debil jesteś i mnie nie #!$%@? tylko się poucz matematyki.
  • Odpowiedz
Weźmy średnio 124 zł miesięcznie.


@7160: Typie, to nie jest 124 miesięcznie przez cały okres.

To jest obecnie tak:

95 zł do 5 rż,
od 5 rż do 18 124 zł,
od 18 do 24 135 zł.

Ni #!$%@? jakby nie liczyć nie wyjdzie tyle xD a ty jesteś za głupi/za leniwy/trollujesz i nawet nei sprawdziłeś ile to rodzinne wynosi.

Wystarczy, że pójdzie na zaoczną florystykę i się 3 razy na
  • Odpowiedz
@7160: To ogólnie to ogarniasz, że po osiemnastych urodzinach kasa z alimentów i rodzinnego idzie do młodego dorosłego, nie jego matki czy nie bardzo?

I serio musisz być jeszcze na garnuszku rodziców, skoro kwoty typu 95 złotych miesięcznie powodują że piszesz o TŁUSTYCH ZASIŁKACH xD

co prawda dalej nie pokazałeś z czego ma się uskrobać te 3 tysiące miesięcznie na jedno dziecko, ale trudno, nie wymagajmy od ciebie za wiele.
  • Odpowiedz
#!$%@? jakby nie liczyć nie wyjdzie tyle


@Filipterka25: Dzieciaku - to jest na 4 dziecków. Co jest wyraźnie napisane!

A lub rodzinnego dla studenta jest to, by nie zmieniał studiów


@Filipterka25: Wątpię. Raczej wymogiem jest by się zapisał do jakiejkolwiek szkoły. Nawet na florystykę.

aoczne są płatne, geniuszu - nawet tego nie wiesz


@Filipterka25: Dzieciaku - szkoły policelane są bezpłatne.

zie ty się uczyłeś matematyki, nigdzie?


@Filipterka25: Na
  • Odpowiedz
Dzieciaku - to jest na 4 dziecków. Co jest wyraźnie napisane!


@7160: Na jednego masz niespełna 35 tysięcy jeżeli z sukcesem studiował. Czyli jeżeli ukończy studia.

Dostałeś typie dokładne wyliczenie.

2000 (koszt mieszkania)


@7160: xD

Tych mieszkań, na które w małych gminach czekasz 7 lat jeżeli już masz jedno i akuratnie idzie do rozbiórki czy jakichś innych?

Wątpię. Raczej wymogiem jest by się zapisał do jakiejkolwiek szkoły. Nawet na
  • Odpowiedz
Eh - chłopcze. Wiesz ilu 25 latków mieszka z rodzicami i mają wspólny gar?


@7160: No jak chcą TŁUSTY ZASIŁEK w wysokości 135 złotych to faktycznie, muszą mieszkać z rodzicami i aktywnie unikać pracy, żeby się na to załapać i nie umrzeć z głodu. Jednocześnie z sukcesem studiując.

Po drodze dostaną ze cztery lokale komunalne. W jakim ty świecie żyjesz xD
  • Odpowiedz
a 35 tysięcy jeżeli


@Filipterka25: A umiesz policzyć ile wyjdzie na 4?

2000 (koszt mieszkania)

@7160: xD


@Filipterka25: A ile kosztuje wynajem 2 pokojowego np we Wrocławiu?

7 lat


@Filipterka25: Jak za darmo to mogę i 10 poczekać. Ludzie biorą kredyty na 30 lat. I nie pierdzą w stołki, tylko #!$%@?ą przez te 30 lat na ratę. A tu za darmo dostajesz i jeszcze wybrzydzasz.

XD


@Filipterka25:
  • Odpowiedz
A tu za darmo dostajesz i jeszcze wybrzydzasz.


@7160: Ty wiesz że komunalne (ani socjalne) nie jest za darmo, prawda?

A umiesz policzyć ile wyjdzie na 4?


@7160: Odpal kalkulatorek i powiedz jak daleko jest to od 150 tysięcy.

do ukończenia przez nią 25. roku życia, w przypadku, gdy uczy się w szkole lub szkole wyższej;

Chodzi ci o to? A co to jest "szkoła"? Zaoczna florystyka nie spełnia definicja
  • Odpowiedz
4 dzieci samotnej matki ma prawo do 4 mieszkań komunalnych.


@7160: xD

Ty serio nie wiesz kto i kiedy może dostać jakąś komunalną ruderę w starej kamienicy bez kibla, za to z patologią za ścianą.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Ale stara rudera!!! I stara kamienica!!!
Prawo do bycia patusem jest dziedziczne. Samotna madka dostaje 6000 zł zasiłkow, ale to sie do dochodu nie wlicza. Zatem wystarczy, że będzie z gówniakami mieszkać w małym pokoiku - i dzieciom tez zbędzie przysługiwało mieszkanie komunalne. Na plus - niebieska karta, alkoholizm, prostytucja. Zwykle córki patusów w wieku 18 lat mają dwóch gówniaków, kartotekę kryminalną - więć jak najbardziej mogą sie "wystarać" o
7160 - @Filipterka25: Ale stara rudera!!! I stara kamienica!!!
 Prawo do bycia patus...

źródło: comment_1666521584kQzTiTk5ggXwVxZpFfrTSW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Mówimy o 4.

To chyba jakaś choroba psychiczna - ja ci ewidentnie pokazuję jak bardzo nie masz racji (tu masz nowiutki - chyba nawet z wyposażeniem - blok komunalny, boś twierdził, że komunalne to tylko star kamienice) a ty chyba celowo wypierasz fakty, by pozostać w swoim świecie.
  • Odpowiedz
Mówimy o 4


@7160: A przy dwunastu to dopiero luks.

(tu masz nowiutki - chyba nawet z wyposażeniem - blok komunalny, boś twierdził, że komunalne to tylko star kamienice)


@7160: A 4% ojców przy rozwodzie dostaje opiekę nad dzieciakiem. Nie można generalizować, że są jakieś samotne madki po rozwodach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz