Wpis z mikrobloga

ale na pewno ktoś się stara z tym marketingiem


@Wrobel_1111: Jak ładujesz w dział marketingu więcej, niż miasto Kraków (#pdk), i to kilkunastokrotnie, to i tak późno te memy są.( ͡º ͜ʖ͡º)
@Wrobel_1111 a ja mam wrażenie, że społeczeństwo robi się co raz bardziej smutne i wszystko dla nich jest cringem. Nie ważne czy ktoś robi marketing, śpiewa czy tańczy na ulicy (mimo, że nie potrafi) to wszystko sprowadza się do jednego słowa - cringe. Weźcie się ogarnijcie ludzie.


@Nera7: To masz złe wrażenie. Może to śmieszyć za pierwszym razem, ale każdy powtórzony żart staje się coraz mniej śmieszny. Memy mają coś takiego
Pobierz YaroslavTheGreat - > @Wrobel_1111 a ja mam wrażenie, że społeczeństwo robi się co raz...
źródło: comment_1666298377nJE4cNTCU4UNQVHt0hiTYd.jpg
@Yaroslav_The_Great: a oczywiście o kazdym jednym żarcie wszyscy ludzie na świecie słyszą dokładnie w tym samym momencie, więc jesli ktoś go powtórzy trzy dni od jego powstania to już wstyd, żenada i w ogóle nieśmieszne.

@Nera7: no bo tu jest Polska! Ubierasz jaskrawo to jesteś pedał! Śmiejesz za głośno to jesteś pijany (akceptowalne) albo też pedał. W Polsce chodzić masz wylacznie ubrany stonowanie, z neutralnym wyrazem twarzy. Nie patrz się