Wpis z mikrobloga

nagle zaczyna sztucznie drzeć morde do kamery żeby nadać emocji


@GajowyKapota: powiedzmy, że nie znam gościa, ale znam zjawisko. Moi synowie namiętnie oglądają jakichś youtuberów streamujących jak grają w gry i o ile potrafię tolerować ciągnące się w nieskończoność odgłosy strzelanek, czy komentarzy, tak białej gorączki dostaję od tych rozlegających się co chwila małpich wrzasków. Ja pierdzielę, stary już chyba jestem, idę na elektrodę.
@ZohanTSW: To co piszesz to jak najbardziej prawda. Po prostu te reakcje wydają mi się zajebiście sztuczne jak ba content, który jest prezentowany. No przyznam szczerze, że diagnostyka i wylutowywanie podzespołów nie jest zbyt spektakularne, i dużo lepiej by tu pasował klimat cozy/asmr
@GajowyKapota: No i tutaj się mylisz. Jestem podobnym typem człowieka, który szybko się irytuje jak coś nie idzie i ekspresyjnie okazuje radość. Robię tak siedząc samemu w domu przed komputerem. A on ma jeszcze gorzej bo właśnie to wlutowywanie i wylutowywanie i diagnostyka potrafi zająć długie godziny żeby sprawdzić jeden element, więc reakcja adekwatna(na studiach robiłem taki projekt i wiem, że emocje x10 tego co przy samym programowaniu). Poza tym, Daniel
@Jarek_P: to każ im ubierać słuchawki, ludzie chcą oglądać emocjonujące rzeczy, nie bez powodu hitem lata jest topgunmaverick, a nie dokument o rozmnażaniu ślimaka Wieliczka, dziwne że dorosłej osobie z dziećmi takie rzeczy trzeba tłumaczyć
@GajowyKapota jakieś pół roku temu przez przypadek znalazłem ten kanał i przez kilka dni nadrabiałem jak mistrz Daniel lutuje. W pracy też pracuje z lutownicą, choć nie przy elektronice i naprawach. Koleś ma wiedzę i umiejętności że ja prdl ( ͡º ͜ʖ͡º) szczególnie jak wydlubie procka, a potem robi kulki z cyny .... (°°
@GajowyKapota: Nikt nie każe tego oglądać :)
Poza tym taki drobny szczegół - bardzo często proces diagnostyki albo sama praca trwa znacznie dłużej niż jest to pokazane w filmie. Więc wcale mnie to nie dziwi że Daniel okazuje emocje po kilkugodzinnym procesie dłubania.
My oglądamy tylko skrót.
No ale po co ja to w ogóle tłumaczę :) chyba nikt nie ma spluwy przy głowie i jest zmuszany do oglądania.