Wpis z mikrobloga

@goferek: od środka do mycia ważniejsze są imo dobre fibry. Jako płynu aktualnie używam good stuff glass cleaner, ale sprawdzi się pewnie każdy tego typu, z fibr zobacz zobacz adbl g - są dość tanie i przyzwoite. Nie przesadzaj z ilością płynu, jedną fibrą czyścisz, drugą docierasz (ważne, żeby ta druga była w miarę sucha już). Przydatnym gadżetem jest ledowa lampka (można użyć nawet telefonu, ja sobie kupiłem tanią czołówkę), w
@goferek: Norinse albo ECH2O (oba to koncentraty) i zapomnisz o brudnych szybach. Wilgotną fibrą przecierasz szyby, a drugą waflową docierasz do sucha. Ogólnie oba te płyny maja szeroki wachlarz zastosowań.
Warto tez myć szyby w rękawiczkach żeby nie przenosić zanieczyszczeń z rąk na fibry.
@goferek: optium no rinse + Opti seal

Nie ma nic lepszego - a uwierz mi przerobiłem dużo rzeczy. Plus pracując w dużym studio gdzie była taśma detsilngowa to szyby zawsze były problem. Nowe firbry, IPA i inne zabawy. U siebie jadę tym zestawem i nie ma żadnych smug. Tak jak pokazne jest na YT tak to działa. Jeżeli jesteś z Wrocławia to wpadnij zobaczysz tę magię na żywo :D

W mieszkaniu