Wpis z mikrobloga

Odpowiedzcie tylko szczerze, anonimowo w ankiecie, z ręką na sercu.

Czy kiedykolwiek wchodząc w związek z #rozowepaski czy #niebieskiepaski wiedziałeś z góry, że to nie ten/nie ta i za jakiś czas, jak sobie pobzykasz tę/tego i spędzisz sobie z nią fajnie czas to zaczniesz rozglądać się za inną/innym a od tej/tego odejdziesz?

#zwiazki #podrywajzwykopem #tinder #rozstanie #milosc #randkujzwykopem

Pytanie jw.

  • Jestem różowa - tak 10.2% (23)
  • Jestem różowa -nie 12.4% (28)
  • Jestem niebieski - tak. 45.1% (102)
  • Jestem niebieski - nie 32.3% (73)

Oddanych głosów: 226

  • 7
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: nawet dodam, ze specjalnie odwalalem maniane ze zwiazkiem, bo chciala zerwac fwb, a nie mialem zadnej na zastępstwo, a balem sie powrotu do piwnicy to zaproponowalem zwiazek z nadzieją, że jeszcze cos bedzie działane, przeliczylem sie, nie bylo warto, bo w zwiazku juz ani razu nie dala. Najgorzej, gdy nie masz zadnych opcji B i wtedy sie trzeba trzymac tylko tej jednej, zadnych asow w rekawie eh. Na dodatek
  • Odpowiedz
@Kuba04: ale żeby mieć okazję to trzeba tę okazję tworzyć: umawiać się albo tinder czy badoo. A będąc w związku i mieć tinder to w moment można nie być w związku, bo koleżanki wygadają.
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: oczywiście że tak!! Spokojnie do 26-28 roku życia wiedziałem ze każda jedna dziewczyna nie będzie moja żona ;) trzeba się wyszaleć a nie tkwić w jednym związku w swoich najlepszych latach. Oczywiście szanuje tych co od szkoły są z jedna kobieta już do końca.
  • Odpowiedz