Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: Jeżeli nie jest to awaria podświetlenia to spróbowałbym go naładować do pełna, zaktualizować soft i włączyć tryb samolotowy. Na słabej baterii i pobieraniu oprogramowania czy synchronizacji/indeksowaniu książek starsze wersje potrafiły zamulać i przerzucanie stron irytowało, w PW5 się z tym nie spotkałem. Innych pomysłów nie mam.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: to gratulacje korzystania rok ze #!$%@? czytnika a po tym jak minęła amazonowa gwarancja pochwalenia się tym xD I jeszcze kupiłeś poza promocją a na amazonie czeka się na promki, ja za swojego dałem ze 400 zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Masz włączone odświeżanie na każdej stronie, to w żadnym wypadku nie jest wada, tylko kwestia twoich ustawień. Na filmie książka, którą przewijasz, nie wygląda na pdf-a, więc z pewnością to jest właśnie przyczyna takiego działania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KubaGuziq:

jeśli masz pirackie ebooki to niektóre są tak skopane

Możesz podać przykład który format ebooka jest w stanie to robić? Ucyfrawiam książki od lat a jeszcze się nie spotkałem z tym, żeby ebook wymuszał refresh. Chętnie ściągnę i sobie przeanalizuję kod bo cała moja wieloletnia wiedza zawodowa mi mówi, że to absolutnie niewykonalne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KubaGuziq: a, no fakt, każda grafika będzie robiła odświeżanie, ale kto ściąga pdf-y na czytnik a już w ogóle kto piraci OCRami, wtedy książka ma zylion megabajtów...
  • Odpowiedz