Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak podchodzicie w kwestii kobiet po rozwodzie. Mam na myśli #rozowepaski, którym bliżej do 30 niż dalej, czy to dla Was red flag? Sumując kobieta ~30, zdradzona przez partnera i teraz pytanie do bardziej doświadczonych. Czy dobrze myślę, że zdrada sama nie bierze się znikąd i po części wskazuje na nieudolność w relacje od strony osoby zdradzonej?
#logikarozowychpaskow #zwiazki #zdrada #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635009525debf7291e794112
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:

Jak podchodzicie w kwestii kobiet po rozwodzie


Jeżeli by mi wszystko u niej pasowało, to zaczynałaby u mnie na nowo. Nie myślałbym o tym.

Kolega ma ładną, w porządku żonę, a ją zdradza. Powód? Bo chce doświadczać też innych wrażeń. Nie ma winy z jej strony.
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Ja osobiście podchodziłbym do tego tak,że problemem to jest bardziej potencjalny bąbelek po tym związku i tego,że nie znam przyczyny rozwodu ponieważ dostępu do takich danych tak łatwo to chyba nie ma (czy może się mylę ? ktoś znający się na prawie odpowie ?). Powiem szczerze,że przy takiej osobie dostęp do akt sprawy rozwodowej byłby bezcennym źródłem informacji ;)

Oczywiście ja tam jestem przegrywem już 35 lat mam itd itp,ale pytasz jak to widzę to masz jak to widzę.

Czy dobrze myślę, że zdrada sama nie bierze się znikąd i po części wskazuje na nieudolność w relacje od strony osoby zdradzonej?
  • Odpowiedz
@moll: molciu no jak to tak , jak cię partner zdradza to najlepsze co można zrobić to siedzieć cicho i samemu ogarnąć sobie bolca albo dziorkę na boku , najlepiej 2 i żeby nasza niewierna połowka nakryła nas samych w łóżku , Pikachu face gwarantowany , pamiętam jak jedna płakała i pytała się jak mogłem jej to zrobić , a ja słuchałem i nie mogłem śmiechu opanować . Potem szybko
  • Odpowiedz