Wpis z mikrobloga

Jeśli jesteś zdania, że piwko po pracy to nic złego. Jeśli myślisz, że melanż co kilka dni to nic złego po przecież więcej czasu jesteś trzeźwy to jesteś w błędzie. Nie ma absolutnie nic gorszego niż wymówki że jest dobrze.

Z tym nie można sobie poradzić samemu, zawsze potrzebny jest ktoś kto będzie Cię chciał wyciągnąć z tego gówna. Jak nie bliska osoba to lekarz.

2 dzień trzeźwości po 7 dniach ciągu. Mam omamy, strach, schizy. Załatwiłem się do tego stopnia, że każda szklanka wody jest od razu zwracana. Nie umiem nic przełknąć bo mam tak przepalony przełyk.

1,5 miesiąca temu poznałem wspaniałą kobietę, jak się można domyślić nie uniosła tego ciężaru i znowu jestem sam. Od 2016 roku walczę z niewidzialnym przeciwnikiem i za każdym razem przegrywam.

Ilekroć mówiłem że więcej się tak nie urządzę, zeszmacam się jeszcze bardziej. Jeśli macie w swoich znajomych kogoś kto ma problem z alkoholem próbujcie reagować jak tylko jest możliwość.

Straciłem pracę i bliską osobę.Tym razem wyjście jest jedno, wybiorę terapię.

#zalesie #alkoholizm #zdrowie
  • 7
@5MinutWolnosci: Wypij w miarę ciepłą wodę wymieszaną z cukrem, taką nie będziesz wymiotował i dostarczysz glukozy ja też to samo, też 7 dni picia i w sumie trzeci trzeżwości. Wypiłem przez ten czas ponad 70 piw i dwie butelki wódki, spałem budziłem się ośliniony waliłem na szybko 5 piw paliłem fajke i znowu spać, i tak co pare godzin aż już nie mogłem bo organizm zwracał alkohol