Wpis z mikrobloga

Cały sezon obejrzany.
TLDR: Nie kumam nagonki na serial, ja się bawiłem wybornie i chcę jak najszybciej kolejne sezony.

Nie jestem fanem fantasy (te bajkowe światy nigdy do mnie nie przemawiały za specjalnie), zdecydowanie wolę klimaty sci-fun, ale absolutnie nie mam poczucia zmarnowanego czasu.

Dobrze się bawiłem, chętnie włączałem kolejny odcinek i już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.

W żadnym momencie nie rzuciły mi się w oczy "plastikowe zbroje" no ale nie robiłem pauz i nie przybliżałem sobie tego, nie jestem #!$%@?.

Do kilku rzeczy można się przyczepić i były mocno naciągane, np.:
- ratunek tej wioski napadniętej przez orków, gdzie wybawicielem była Galadriela + Halbrand + całe to wojsko - WTF, skąd w ogóle oni się akurat tam znaleźli
- wątki synów Elendila i Bronwyn

Pewnie zaraz zjedzie się tu armia oburzonych, że ktoś miał czelność wypowiedzieć się dobrze o tym serialu, więc w nawiązaniu wrzucam mema.

#seriale #ringsofpower #amazonprimevideo #lotr
apaczacz - Cały sezon obejrzany. 
TLDR: Nie kumam nagonki na serial, ja się bawiłem ...

źródło: comment_1666151014EcKwMPR14TK3WpswRG7Sxx.jpg

Pobierz
  • 62
TLDR: Nie kumam nagonki na serial, ja się bawiłem wybornie i chcę jak najszybciej kolejne sezony.


@apaczacz: Masz prawo do dowolnej subiektywnej oceny ale o subiektywnych ocenach sie nie dyskutuje, jak bys sie przyjrzał to wiekszosc "narzekan" to po prostu konstruktywna krytyka, czesto wychodza poza odwolanie sie do tolkiena, bo jako LOTR to z automatu ten serial nie zasluguje na wiecej niz 1/10, jak udamy ze to oryginalne dzielo amazona to
  • 283
@apaczacz uwielbiam to jak "antyrasisci" zawsze podaja przyklad czarnych elfow jako krytyke xD Wyglad postaci to tylko jeden z argumentów (tak, kolor skory podchodzi pod wyglad postaci).
Serial ma masę błędów, dziur fabularnych, drewniana gra aktorska, lipna kostiumy i wiele, wiele wiecej. A najgorsze jest to, że jest nudny.
To że Ci się podoba to jedno, to że wiekszosc go krytykuje to drugie.
@Dariel:
Po prostu poziom dyskusji (logiki, erystyki, obiektywizmu, itd) u typowych ludzi jest bardzo niski, w relacjach miedyz soba akceptuja taki niski poziom i pozniej firmy wykorzystuja taki sam schemat i sa ludzie co mysla ze oni maja racje bo uzywaja tego nedznego schematu xDD

Pamietam jak kiedys bralem udzial w dyskusjach internetowych, zwykle bylem przeciwnikiem obu stron konfliktu i ostatecznie jechałem po wszystkich [ bo nie ogarnialem jak mozna sie
@MglawicaKraba: Piłem do sugestii, że jak komuś nie podobały się kostiumy to jest #!$%@? i do tego że zaraz miała się tu zjechać armia oburzonych tym, że komuś śmie podobać się ten serial. Nie odpowiadam za znaleziska wrzucone przez innych użytkowników.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Piles do tego, że nagonka na ten serial (fun fact - trafiająca już na miesiące przed premiera) to jakiś niby wymyśl

Nie odpowiadam za znaleziska wrzucone przez innych użytkowników

@matluck: ale to Ty dzwonisz ¯\_(ツ)_/¯
@MglawicaKraba: Nagonka? jaka nagonka, od razu było podejrzenie ze duze studio zniszy uniwersum fantasy, to samo zrobili z Wiedźminem (netlifx) i Kołem Czasu (to chyba też amazon). Tzn koło czasu nie było tragiczne, ale było sztuczne, zupełnie kulało na poziomie dostosowania "prozy" (nie każda książka to magiczna proza) do ekranów.

Więc od razu było podejrzenie, że Amazon będzie doił krowę. A potem Amazon się ośmieszał swoimi materiałami promocyjnymi, zupełnie nie pokazując
@apaczacz: ja ten serial oceniam tak na 5/10, fajnie ogląda się na zasadzie żeby sobie ot tak tępo pooglądać, fajnie też dowiedzieć się co będzie dalej, ładne efekty specjalne. Czarni mi nie przeszkadzają w ogóle, wątek z Elendilem był jednym z ciekawszych, Sadoka nie dało się nie lubić, a królowa Numenoru dobrze zagrała niewidomą.
Ogólnie chwalę sobie jak przedstawili krasnoludy, imo o wiele lepiej niż w Hobbicie, poza żoną Durina która
Serial ma masę błędów, dziur fabularnych, drewniana gra aktorska, lipna kostiumy i wiele, wiele wiecej.


@Dariel: A jednak zesrańsko było głównie o czarnoskóre, czy niewystarczająco ładne postacie xD
Zupełnie, jakby całą resztę wad ktoś wymyślał jako uzasadnienie pierwszego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aegispolis: bo masa ludzi daje sie zlapac na baita pt. "patrzcie, race/gender swap" i sie skupia na tym, dajac studiom linie obrony "patrzcie, to nie tak ze nasz film/serial jest #!$%@?, po prostu fani sa toksyczni".