Wpis z mikrobloga

Cześć mam pytanie, dzis idac przez osiedle widzialem jak mala dziewczynka (nwm 14 lat max) prowadzi doroslego pitbulla na smyczy oczywiscie bez kaganca. Czy w takim wypadku telefon na policje moze cos jej zrobic (albo rodzicom ktorzy sa skrajnie nieodpowiedzialni) oraz pytanie nr 2. Czy gaz pieprzowy powstrzymalby takiego psa czy raczej w tym wypadku tylko nóż?

#psy #pitbull #policja #patologia #zwierzeta
  • 9
@roooooot: ja rozumiem. Nie o to mi chodzi. Tak można powiedzieć o ludziach, a widzisz nie każdy zabija. Jak by każdy pit w ciągu swojego życia odpalał na randomową osobę, to by tej rasy dawno nie było. Może niepotrzebnie się egzaltujesz? Tak, ta rasa budzi emocje, tak - bywa niebezpieczna. Czy to nie przesada mieć pretensję o czternastolatkę z psem, przecież nie znasz tego psa, ani tej czternastolatki. Znasz za to
@judqa: zobaczymy co powiesz jak ci goldenka pitbull zaatakuje, a wlasciciel bedzie miec 50kg i zero sily ;).

@debug: tutaj bardzej chodzi mi o to, że oczywiscie jest szansa, ze ten pies nie jest agresywny i nie odpali, problemem jest to ze jak odpali to ta 14 latka nic nie zrobi. To zwierze ma tyle sily ze dorosly czlowiek gowno moze z nim zrobic, a co dopiero dziecko ktorym ten