Wpis z mikrobloga

Wolski taki spec od marketingu (z doświadczeniem handlowca) a zamiast uciąć, szybko zakończyć temat dramy z tymi podpisami (na przykład przeprosić), to siedzi zestresowany i czyta te hejty xD

No ale tematu z Bartosiakiem też nie potrafił rozwiązać. Ba... daje cały czas ludziom paliwo do tego, by wracali ciągle i ciągle do tematu tego nieszczęsnego Bartosiaka :D

Nie wiem czym on handlował, ale nie sądzę, by z takim podejściem dałoby radę efektywnie wciskać gary starym babom... ¯\_(ツ)_/¯

#ukraina #wolskiowojnie
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thorrand: sprzętem medycznym, to raczej inne środowisko niż wykopki. Zresztą weźmy np typa od solgazu. Jak go tu wszyscy lubili, sepili dlugopisy i kubki, a skończył niemalże opluwany ¯_(ツ)_/¯ a jego firma to nawet nie wiem czy istnieje.
Mnie tam się książka podoba mimo "podpisu". Ruch chłop wygenerował co by nie mówić
@CzarnyOwiec:

Nieważne czym handlował. Zasady „damage-control” obowiązują wszędzie i są z grubsza takie same. Kto jak kto, ale on powinien to wiedzieć.

I fakt. Na wykopie na pewno hejt będzie bardziej spotęgowany... ale na Twitterze też jest afera. Pewnie w komentarzach pod filmami na YouTube również będzie (gdy doda nowy film).

Nie oceniam książki, tylko jego zachowanie...
wątpię, że siedzi zestresowany. Raczej zajada popcorn i bawi się dobrze.


@Grooveer:

Siedzi siedzi :) Czyta wszystkie wpisy. Widziałem jego plusiki pod wpisami zaraz po ich opublikowaniu (tam kilkanaście sekund). Jaakieś „obiektywne” komentarze wykopków nt. tej książki.

Tak nie robi wyluzowany chłop z colą i popcornem. Choć na pewno na takiego się kreuje ;p