Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak porównywać poziom życia w całej Polsce na podstawie Gdańska
Smog? Dziurawe ulice? Bezpańskie psy? Śmieci? Panie tego w Polsce nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #rosja
JanDzbanPL - Nie ma to jak porównywać poziom życia w całej Polsce na podstawie Gdańsk...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanDzbanPL: Tylko, że akurat w Gdańsku dziurawych ulic jest pełno, bezdomnych sporo oraz śmieci. Oczywiście w turystycznych miejscach raczej jest schludnie(oprócz meneli) ale jeśli zejdziemy z głównego traktu to Gdańsk jest zwyczajnie zaśmiecony.
  • Odpowiedz
@kubaaa22: @JanDzbanPL: porownywalnie z rosja jest tego wszystkiego ZDECYDOWANIE mniej, a co do drog, jak przyjda spokojniesze czasy, to przejedzcie sie na Ukraine, tam macie namiastke rosji, serio mozecie byc zszokowani jaka patola jest na wschodzie, to nie sa mity :)
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: wyobraź sobie, że miałem w domu dwie Ukrainki z Kijowa i też były zachwycone porządkiem i wyglądem Polski. a mieszkam w Dębicy, którą według mnie jest dość brzydka. Szczególnie spodobał się im Kraków. Też chwaliły komunikację miejską i stan dróg. Jedna z nich dość dużo podróżuje i ma porównanie nie tylko z Ukrainą. Podziwiały zadbane podwórka i domy. Po pobycie u mnie przeprowadziły się do Krakowa. W sumie to
  • Odpowiedz