Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podczas naszego pierwszego wypadu z #pracazdalna w #azja jest jedna rzecz, która zapadła nam szczególnie w pamięć
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Kojarzycie Błędnego Rycerza z #harrypotter ? Jak mówi Harry Potter Wiki:

Autobus nie wydaje się zbyt zważać na bezpieczeństwo pasażerów. Zarówno łóżka jak i krzesła w środku mocno się przesuwają przy każdym większym manewrze. Błędny Rycerz jedzie bardzo szybko, a pojazdy uskakują mu z drogi. Poza tym niezwykle ostro hamuje.

Odnaleźliśmy taki na #srilanka . I to nie jeden ( ͡º ͜ʖ͡º) Kto był i korzystał tam z transportu publicznego ten wie. A kto nie był albo był i nie korzystał może się dowiedzieć tutaj:
https://youtu.be/TjVNfmvpOnw

Jak przejechaliśmy po #tajlandia grubo ponad 1000 km po górach, lasach z walizkami między nogami tak na Sri Lance nawet przez głowę nie przeszło nam wynajęcie skutera. To co odwala się tam na drogach, szczególnie z udziałem autobusów jest nie do opisania. Doznania w środku i na zewnątrz są na tyle niesamowite, że zrobiliśmy z @atari na ten temat specjalny odcinek, w którym staramy się oddać klimat tego co się tam dzieje.

To będzie chyba ostatni odcinek z naszego pierwszego wypadu z pracą zdalną i o trochę innej tematyce. Ale od przyszłego tygodnia ruszamy już z bieżącymi przygodami digital nomadów. Na pierwszy ogień pójdzie Bangkok - definicja Miejskiej Dżungli (ʘʘ) A później #singapur i #australia .

Zapraszamy na #mamtegodosyc , gdzie na bieżąco wrzucamy odcinki i będziemy też wrzucali jakieś ciekawe historyjki i rozkminki ( ͡ ͜ʖ ͡)

#homeoffice #digitalnomad #pracazagranica #emigracja #podroze #podrozujzwykopem #youtube
mikolajos - Czołem Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podczas naszego pierwszego wypad...