Wpis z mikrobloga

@patricia właśnie mam dwa odcinki do finału i to co się działo w 2 to jest w ogóle nieporównywalne do tego co jest teraz. Lektor fajnie gada, uczestnicy za wszelką cenę chcą zostać, #!$%@?ą się i #!$%@?ą w pół godziny. Tylko na Gjacza patrzeć nie mogę, w sumie na większość xd może ktoś mi powie jak jesteśmy w temacie co tam się zadziało Madziex Robercik, Dominika Bartek? I jeszcze może o tej
@trippieatplay: w kolejności to będzie tak -hp2, hp1 .... długo nic.... Hp345. Szczerze mówiąc, to edycję 3-5 zlewają mi się w jedną całość i zapamiętałam z nich dymy z Wiktorią, kolesia krzyczącego Luiza, Patolkę z chłopakiem i dylematy Kubixa i Kaspra. We wszystkich trzech łącznie działo się imo mniej niż w hp2 albo hp1.
@trippieatplay: zdecydowanie dwójka ale to była dosyć toksyczna edycja, cały hotel ustawiony był pod szantaże emocjonalne Soni, która z tak kruchym stanem psychicznym w ogólnie nie powinna znaleść się w takim programie. Najgorsza była przedostatnia bo była po prostu nudna i najmniej ciekawi uczestnicy.

Kolejność: 2,1,3, obecna, 4, 5