Wpis z mikrobloga

Jestem różowym paskiem.
Nie lubię dziewczyn. Nie znoszę dziewczyn. W większości dziewczyny które znam nie myślą logicznie, są tępe i ograniczone. Nie interesują się prawie niczym poza sobą i swoim ego. Nie mają empatii. Są puste, a co najwyżej zgniłe od środka, toksyczne i zawistne. Roszczą sobie atencji, choć za bardzo tej atencji nie ma komu i czemu dawać, chyba że ich tapecie na ryju i brudnym paznokciom oklejanym co 2 tygodnie na nowo błyszczącym gównem by się świeciło. Reszta ciała to już nieważne, brud, syf i mogiła, ale byle paznokcie się zgadzały. A ich umiejętności miękkie, jakie mogą sobie wpisać do CV to z łapanie fochów w stopniu zaawansowanym. Ze smutkiem stwierdzam, że brzydzę się swoją płcią.
#logikarozowychpaskow #zalpost #rozowepaski #zwiazki #oswiadczenie
  • 52
@costusmierdzi: No widzisz, ja natomiast znam wiele fajnych dziewczyn, które maja super zainteresowania, łażą po górach, są trenerkami fitnes, gotują przekosmiczne jedzenie lub robią torty jak z cukierni, szydełkują, odnawiają stare meble, ratują bezdomne zwierzęta i do tego maja ekstra charaktery.
A potem wchodzę, #!$%@? ja, i nie umiem w small talka, ani w zagadywanie i jak same nie pociągną rozmowy to jestem jak ten wioskowy głupek - yyyy.
Więc mam
@costusmierdzi: ja też tak kiedyś myślałam xD

Swoją nienawiść do ludzi, ukierunkowałam w stosunku do dziewczyn. Ponieważ skoro ja jestem dziewczyną, to mogę wywyższać się ponad pozostałe. One są głupie, ja dostrzegam więcej. Nie będę podlegać stereotypom.
(z tego się rodzą obecne ,,pick me girl" XD )

Z takim pseudo incelstwem walczyłam kilka lat

Następnym etapem, gdy już trochę dojrzałam i ukierunkowałam złość, było nienawidzenie każdego człowieka. ( ͡° ͜