Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: fajnie się słucha muzyki, rozmawia, ale skupić się ciężko, ja osobiście niczego bym się nie nauczyła na tripie, jest czad na imprezach, naprawdę czujesz jak muzyka Cię przenika, ale jak przesadzisz to kac niemiłosierny, czujesz się wypluty
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: ahh pamietam moje pierwsze piguly na woodstocku. #!$%@? najpierw jedno żółte serduszko, myslelismy ze nie działa wiec dowalilismy drugie. To co sie potem dzialo to był jeden z najpiękniejszych momentow mojego życia ahhh nostalgia
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Dobra emka wprowadza euforię i bardzo przyjemny nieogar, zaburzenia widzenia, niemożność skupienia wzroku i ogólnie uwagi itd., choć to też zależy od czystości towaru i dawki. Tak czy inaczej dobre MDMA do uczenia się nie nadaje. Moim zdaniem to jest substancja do brania w towarzystwie, super opcja na miły wieczór z kobietą, przytulanki, wspólne leżenie pod kocykiem i słuchanie muzyki itd., ale fajnie się też po tym po prostu
  • Odpowiedz
@ArcyPrzegryw:

Dobra emka wprowadza euforię i bardzo przyjemny nieogar


Ja mam piękny clearhead, przy normalnej dawce. Przy dużej nieogar bywa na wejściu.

@SaintWykopek: uczyć może nie, ale robić kreatywne rzeczy typu tworzenie muzyki lub rysowanie/malowanie to tak, pod warunkiem, ze chciaz trochę ogarniasz to na trzeźwo
  • Odpowiedz