Wpis z mikrobloga

#perfumy #notino

NOTINO SPRZEDAJE PODRÓBY!!!

Mocne wejście jest zrobione więc teraz konkrety. Aktualizacja wcześniejszego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/68316129
Myślałem, że to faktycznie błąd na produkcji i przestrzelona jedna cyfra w batchu jednak okazuje się, że z flaszką jest coś nie tak. Zrobiłem testy zapachu z oryginalnej próbki i zapachu z trefnej flaszki. Już na starcie zapachy się różnią i to nie tylko moja ocena. Ten z flaszki jest mocno alkoholowy i drażni w nos. Ale idziemy dalej i po 30 minutach zapach z próbki ładnie pachnie podczas gdy ten z flaszki jest ledwo wyczuwalny. Najdziwniejsze w całej akcji jest to, że flaszka była oryginalnie zapakowana. Jutro idę do Notino kręcić Małysza. Ciekawe jak podejdą do tematu…
  • 20
@Sidepartpompadour: Problem z takimi porównaniami to też rodzaj atomizera - z próbki 2ml ledwo psika, z 5 jest ok, 10/20/50 sika aż miło - z flakonu bywa bardzo różnie, a ilość perfum na ręce ma wielkie znaczenie w testach. Sam porównywałem soki z dekantów i flakonu i różnice w parametrach były. No ale sam nie wiem co Ci doradzić, inny batch to już powód do zaniepokojenia.
Jedyne co mi przychodzi na
@Sidepartpompadour: potrafią pakować. Sam na tagu kupiłem odpakowany flakon, a przyszedł w folii. Już myślałem, że ziomkowi się #!$%@?ło i dopiero później zobaczyłem, że na dole jest otwarta folia. Wyjął z folii, zważył i wsadził z powrotem do folii xd