Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Maib: Bóg wybacza, Kibole nigdy. Takiego szala se na pewno nie kupię, bo ci frajerzy nie zasługują na takie szale, ale po tym PP, Raków z drużyny neutralnej stał się kosą już pewnie na zawsze.
w większości sklepików kiboli takie szaliki z wrogami są. Nie wiem dlaczego akurat terz wszyscy maja problem do lecha.


@przemo97: Bo szalik uderza w ukochane dziecko mediów, najmądrzejszy projekt w tej części Wszechświata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@InspektorDupa: nie chodzi o to czy weszli czy nie weszli. Chodzi o to, że powiedzieli, że nie wejdą bez fan (i tak się ugadali z kibicami z Lecha), a finalnie się wypieli, zostawili fany za bramami i weszli. Jak chcieli wejść to mogli się nie ugadywać tylko po prostu powiedzieć, że wchodzą i tyle. Tą akcja zrobili z siebie frajerów na całej kibicowskiej scenie, nie tylko wśród kibiców Lecha.
@jedrzejk: i ktos sobie na tym dobrze zarobil. Szalik pewnie z 50zl, pare tys osob kupilo


@Ludzik90: Pare tysięcy XD zacznij w końcu pisać o swoim klubie, a nie tylko ciagle o Lechu, bo o mistrzu polski masz zerowe pojęcie, chuliganie sprzed tv. Może wybierz się na stadion swojej drużyny w końcu np.
@domp12: Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że mają zamiar tymi szalikami urządzać jakiś żałosny cyrk


@Maib: Żałosny cyrk masz we łbie, przecież to nie jest żadna oficjalna dystrybucja kibicowska i element przygotowywany i dystrybuowany specjalnie na ten mecz. Jeśli uważasz inaczej, to proszę o jeden dowód, dyletancie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sauron100vlog: A gdzie ja napisałem, że ten "szalik" jest sprzedawany na oficjalnej stronie Lecha? Sam fakt, że ktoś wpadł na pomysł takiego "szalika" na "specjalną okazję" jest żałosnym cyrkiem i tyle.
@Maib: A gdzie ja coś pisałem o oficjalnej stronie Lecha? No gdzie? Proszę wskazać palcem i rozwinąć co masz na mysli, że maja zamiar tymi szalikami urządzić jakiś żałosny cyrk, że musiałeś kolejny wpis na ten temat dodać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
"przecież to nie jest żadna oficjalna dystrybucja"

@sauron100vlog: Widzę że gruba skleroza wjechała skoro nie pamiętasz co napisałeś parę minut temu i jeszcze kłócisz się w własnymi tezami