Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Skąd taka duża skłonność kobiet, jeśli chodzi o preferencje łóżkowe do: duszenia, wyzwisk, ciągnięcie za włosy, na ostro, 1k + 2m, kończenie na twarz? Nie wrzucam do worka że każda, ale 90% w wieku 22-28 którą poznałem, lubiła co najmniej jedną rzecz które wymieniłem. Mi momentalnie odechciewa się, jak słyszę o wyżej wymienionej preferencji. #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 31
@Horkruks9: Jak kiedyś pierwszy raz laska powiedziała mi "uderz mnie" to w sumie byłem lekko skonsternowany ale jak już to opanowałem to robię tak z każdą tinderką i zawsze reakcja jest pozytywna. To trochę taki hack na różowe. XD

I nie, to nie są typiary z dziarami na ryju co robią w żabce tylko normalne dziewczyny
pociągnięcie za włosy jest jakimś szaleństwem łózkowym i mega dominacją? :d


@iEarth: Dlaczego spośród 6 przykładów, które podał OP wybrałaś jeden, który celowo zniekształciłaś z "ciągnięcie za włosy" na "pociągnięcie za włosy"? W dodatku OP nie pisał nic o "mega dominacji" ani "szaleństwu łóżkowym" tylko o preferencjach.

Przykłady OPa

duszenia, wyzwisk, ciągnięcie za włosy, na ostro, 1k + 2m, kończenie na twarz


jeśli dla Ciebie duszenie czy wyzwiska nie są elementami
@pregunta: Chyba że. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Horkruks9: Od tego są preferencje seksualne, by dobierać się w pary lub wielokąty z takimi osobami, które je mogą dzielić. Istnieje wiele kobiet (o ile nie jest ich większość), która lubi waniliowy, spokojny seks i nie przepada za zbytnim eksplorowaniem swojej seksualności. Z pewnością taką sobie znajdziesz. Ja jako kinkster gdzieś po apkach randkowych cały czas na takie trafiam,
To są tak szalone rzeczy dla Ciebie? O ile trójkąt to już wkroczenie w intymność relacji i powazniejsza ingerencja, to pociągnięcie za włosy jest jakimś szaleństwem łózkowym i mega dominacją? :d


@iEarth: Dla mnie jakiekolwiek zadawanie bólu i poniżanie słowne jest przekroczeniem granic. Może się kobieta ruchać nawet z 100 facetami na raz, ale pociągnięcie za włosy czy nazywanie szmatą jest dla mnie wtf. Nie uważam tego za mega dominację, tylko