Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Skąd taka duża skłonność kobiet, jeśli chodzi o preferencje łóżkowe do: duszenia, wyzwisk, ciągnięcie za włosy, na ostro, 1k + 2m, kończenie na twarz? Nie wrzucam do worka że każda, ale 90% w wieku 22-28 którą poznałem, lubiła co najmniej jedną rzecz które wymieniłem. Mi momentalnie odechciewa się, jak słyszę o wyżej wymienionej preferencji. #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 31
Skąd taka duża skłonność kobiet, jeśli chodzi o preferencje łóżkowe do: duszenia, wyzwisk, ciągnięcie za włosy, na ostro, 1k + 2m, kończenie na twarz?


@Ap-maokai-abuser: Podaj ilość kobiet, które brał udzial w tym "badaniu"

Szukając w specyficznym gronie jakims jest tinder, badoo, czy jakaś mordownia w centrum miasta, to dość jasne że spotkasz się tam z kobietami z mniej konserwatywnym zachowaniem.
@Horkruks9:
Jest tak jak piszesz Mirku. To #natura, która ujawnia się jak nikt nie patrzy.
Każda kobieta chce być ZDOMINOWANA. Kiedy kobieta szuka PARTNERA to nie(tak jak by się mogło wydawać) kogoś kto będzie na jej poziomie tylko kogoś kto ją będzie dominował intelektualnie, fizycznie, psychicznie, finansowo, emocjonalnie - najlepiej wszystko na raz. Wtedy jest szczęśliwa i czuje się bezpiecznie.
@Horkruks9:

Ja bym obstawiała, że to pierwotne instynkty na zasadzie "jaskiniowiec pokazuje, że umie być silny, zdecydowany i władczy = jaskiniowiec umie zatroszczyć się o rodzinę, zaopiekować się nią, wykarmić i ochronić przed wszelkimi zagrożeniami typu niebezpieczne zwierzęta".

Chociaż jako że dzieciństwo również warunkuje nasze upodobania, jest szansa, że okres dorastania nie był zbyt stabilny/ szczęśliwy dla części tych kobiet. Lubią to co znają od małego, czyli nieprzewidywalność i - z
@Horkruks9: stary, ja myślałem że jestem szczęśliwy jak spotkałem laske co lubiła się dławić #!$%@?, być bita, ruchana w gardło itp. Po 2 miesiącach już nie dałem rady. Jednak w seksie to ja wolę jak jest namiętność, bliskość i czułość a nie sprawianie komuś bólu. Strasznie #!$%@?, teraz to tęsknię za swoją była co loda nie chciała robić zd