Wpis z mikrobloga

Wszyscy się chwalicie zdobytymi litwickami z community day, a mi ledwo jednego udało się znaleźć i mam nogi w dupie, kiedyś więcej ludzi było na community day a teraz normiki się patrzą jak na dziwaka jak pytam przepraszam czy mogę przejść ja do pokemona bo ucieknie a jeszcze pięć lat temu nawet jak policjant zatrzymał to wyrozumiałe rozumiał bo sam pykal
#pokemongo #przegryw #dupeczkizprzypadku
KingaM - Wszyscy się chwalicie zdobytymi litwickami z community day, a mi ledwo jedne...

źródło: comment_1666001423Wh7ew2OFIxcOR2OkomiDFk.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
patrzą jak na dziwaka jak pytam przepraszam czy mogę przejść ja do pokemona


@KingaM: Pokemony spawnują się w promieniu kilkunastu metrów. Nic dziwnego, że mają ciebie za dziwaka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KingaM: jak jednego? To grałaś parę (naście) minut?

Ogólnie gra odeszła trochę w zapomnienie i patrzy się na nią trochę z przymrużeniem oka. Hype na grę był mocny, bo każdy oglądał na Polsacie czy potem TV4. A ci co jeszcze pod koniec lat 90 dwudziestego wieku coś tam kolekcjonowali to już w ogóle była dla nich radocha. No ale ileż można. Sama gra na starcie bardzo bardzo mało oferowała, więc grali
  • Odpowiedz
@Polski-Polak-Siema-PL: Nie zgodzę się z tym, że gra odeszła w zapomnienie. Sam gram od dawna i znam mnóstwo osób które grają. Eventów w grze jest więcej niż kiedykolwiek, a na każdym evencie organizowanym przed twórców gry (nieważne czy w Berlinie czy w Seattle czy w Sapporo) było mnóstwo graczy. Sama gra mocno się rozwija i jest przewidziana na pare lat do przodu. Dla osób które nie grają ale się wypowiedzą może
  • Odpowiedz
@Upssy: Ja 10 shiny w 1,5h. Ile to mnóstwo w takim razie? Plus polecam zamiast łapać wszystko to iść na spokojnie i sprawdzać każdego bez łapania czy jest shiny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nowy5122: wręcz przeciwnie, od roku gram naprawdę hardkorowo. Same konto mam od 9 lipca 2016 (2 dni po premierze). Gram generalnie od połowy lutego 2021.

Jedynie co da się zauważyć to po 2-3 konta które w tym samym czasie zajęły gym. Na spotlight hour chyba ani razu nikogo nie zauważyłem, na CD podobnie z tym że wystarczyło zmienić miasto i parę osób chodziz ale znowu parę chodzi a drugie konto na
  • Odpowiedz
Patrz na to jak szybko były robione challenge typu wszyscy gracze na świecie muszę zrobić x rajdów/ złapać x poksów. Sam mieszkam w niewielkim mieście 20k osób około ale na cd w parku miejskim da się znaleść wielu graczy, nie mówie ze setki ale widać ze ludzie grają. W takim Opolu na rynku podczas cd jest mnóstwo osób, a Opole nie jest jakimś ogromnym miastem. Kiedyś był wielki boom na pokemony i
  • Odpowiedz