Wpis z mikrobloga

#!$%@?, nikt mi nie powie po tym odcinku, że Monika nie jest wyrachowana xD z Eliza wspólnie, to miałyby drogę otwarta do wygrania wszystkich edycji. Leje non stop wodę, na wszystko ma wytłumaczenie. A jeszcze to co mówiła Grzeskowi podczas śniadania haha.

O Marku to szkoda słów, bo to taka mamusia małej miss, która nie jest spełniona, więc wszystko na dzieci przelewa i odbija na nich chore ambicje. Przecież ten chłop nie ma żadnego pomysłu na rozmowę z kimś. Jedynie jakieś obgadywania, intrygi, #!$%@? głupot.

Nowa dziewczyna najmniej atrakcyjna, totalnie bez polotu, brzydka moim zdaniem.
#hotelparadise
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hogataa26: ale z czym masz problem bo widzę że czepiasz się tej Moniki nawet że oddycha...
Non stop jedziesz po niej, a program to "gra, show, rozrywka" - nie podoba ci się że myśli?
  • Odpowiedz
@kipman1: xD drugi post na jej temat napisałam. No myśli, myśli. Jak już robią to inni uczestnicy to są jechani jak #!$%@? tutaj, ale Monika to ma jakiś immunitet , bo nic nie można na nią napisać.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: patrząc na bieżący czy poprzedni sezon masz chyba problem z uczestnikami którzy najbardziej się wyróżniają i nadają ton oraz charakter danego sezonu.
Bardzo dużo osób myśli - Marek czy Dawid również mają niezłe rozkminy i rozmawiaja - to normalne. Wskaż przykład ataku na kogoś w bieżącym sezonie kto myśli i jest jedocześnie za to "jechany jak #!$%@?".
  • Odpowiedz
@kipman1: hahahaha. No jakoś nie miałam problemu z Eliza w poprzednim sezonie, bo ją lubiłam, więc skończ pieprzyć kocopoly . Przestań mi wciskać coś czego nie pisałam. Oblężona twierdza. Żenada. Uuu, a czemu tylko bieżący sezon? xD
Ale w tym też się znajdzie. Grzesiek, Adam, Monika. Tylko tych dwóch robiło to w perfidny sposób, a ona delikatnie. Zapomniałam, że ona myśli.
@mykawz300: no, wiadome. Jest znowu tagowe guru,
  • Odpowiedz
@kipman1: ale jak już tak się udzielasz tutaj, to napisz z kim miałam problem w poprzednim sezonie, którzy się wyróżniali i nadawali charakter sezonu? Bo z tego co pamiętam, to ze wszystkim się zgadzaliśmy. Masz pamięć złotej rybki?
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Grzesiek i Adam nie byli jechani za to że myśleli w danych sytuacjach, a za to że grali zbyt ostro - szantażowanie Eweliny, szantażowanie Szahiry, szantażowanie Wiktorii, wyrzucenie z programu Maćka poprzez blokadę pary itd.. Myślenie jest ok, ale to chamskie zagrywki w ich wykonaniu sprawiły, że ludzie po nich jechali.
Ja w poprzednim sezonie byłem jechany za to że byłem zwolennikiem Jaya (i Elizy przy okazji) bo traktowałem
  • Odpowiedz
@Hogataa26: No niestety na Monikę nie można nic złego napisać... Jak już chcesz coś złego to tylko na Hanię - na nią można. Ale na Monikę? Przecież ona jest taka super dziewczyna inteligentna... Ulewa mi się od tych zachwytów nad jej osobą...
  • Odpowiedz
@yolllx33: Nie przesadzajmy, że nie ma jazdy po Monice. Też jest i była. Tylko skala zarzutów jest inna. Nie jedno złe słowo i o niej padło. Co do zestawienia z Hanią to nie ma co się dziwić, że więc osób negatywnie odbiera Hankę, bo to trochę tak jakby ocenić Czad i Szwajcarię. Niektórych Czad może i fascynuje, ale Szwajcaria to Szwajcaria! No i faktycznie może wkurzać, że Szwajcaria to taki
  • Odpowiedz
Trochę przesadzacie. Nie zgadzam się po części z autorką, ale po to tu jesteśmy żeby normalnie dyskutować.
Moim zdaniem Monika jest super mądra i cwana. Na początku jej nie lubiłam ale teraz jestem fanką :D ale dodatkowo tęsknię za Hania bo oni wszyscy teraz sielanki i aż musieli kazać wywalić Madzię bo by był spokój. Myślałam, że większe echo będzie ale don Wentyl się pogodził z Monika i koniec. Nowa tez mi
  • Odpowiedz
@kipman1: w takim razie masz pamięć złotej rybki, bo ze wszystkim się zgadzalismy (nawet w tym sezonie) nawet z Eliza (bo byłam jedna z tych co ją bronili xD), a próbowałeś mi coś zarzucić, co nie miało miejsca i nie wierzę w pomylenie nicku :) bo raczej jestem jedną z tych osób tutaj, które można rozpoznać na tagu :)
  • Odpowiedz
@yolllx33: no nie można. To przecież guru. Coś na zasadzie psychola z BB. Tam to się działy inby, a ludzie zaślepieni wierzyli, żeby później napisać, że mieliśmy rację xD
  • Odpowiedz
@mykawz300: bo nie miałeś nic więcej do napisania, więc górnolotne teksciki poszły o źdźble w oku xD to ja w tym programie byłam, że u kogoś cos widzę, a u siebie nie? xd
  • Odpowiedz
@Hogataa26: wiesz, nie chcę ci odbierać wyjątkowości, ale poważnie pomyliłem się - ludzka rzecz - ja tu nie siedzę dla atencji lub nie piszę dla plusików - mam swoje zdanie i tyle - ktoś się zgadza to ok, ktoś się nie zgadza to też ok, a najlepiej jak się denerwuje i mnie wyzywa - wtedy mam ubaw:)
A tak na poważnie to w jendym z poprzednich komentarzy wycofałem się z
  • Odpowiedz