Wpis z mikrobloga

K---a, nikt mi nie powie po tym odcinku, że Monika nie jest wyrachowana xD z Eliza wspólnie, to miałyby drogę otwarta do wygrania wszystkich edycji. Leje non stop wodę, na wszystko ma wytłumaczenie. A jeszcze to co mówiła Grzeskowi podczas śniadania haha.

O Marku to szkoda słów, bo to taka mamusia małej miss, która nie jest spełniona, więc wszystko na dzieci przelewa i odbija na nich chore ambicje. Przecież ten chłop nie ma żadnego pomysłu na rozmowę z kimś. Jedynie jakieś obgadywania, intrygi, p---------e głupot.

Nowa dziewczyna najmniej atrakcyjna, totalnie bez polotu, brzydka moim zdaniem.
#hotelparadise
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mykawz300: przecież to ty mnie atakowałas xd

@kipman1: o jakiej wyjątkowości Ty człowieku piszesz teraz? No nie rób ze mnie idiotki. Coś mi zarzuciles, zacząłeś odwracać kota ogonem i teraz wychodzi co innego.
Fajne to twoje wycofanie się :)
  • Odpowiedz
@Hogataa26: oj forma chyba słaba dzisiaj - w jednym z poprzednich postów napisałem "jeśli nie jechałaś Elizy w poprzednim sezonie - to ok, wycofuję zdanie na temat osób wyróżniających się - ewidentnie musiałem pomylić nicki"
Czego nie rozumiesz w tym zdaniu?
  • Odpowiedz
@kipman1: forma tak samo dobra jak zawsze :) to tutaj ktoś próbuje odwrócić kota ogonem, co jest słabe. A uważałam, że jesteś spoko gościu, bo tak jak pisałam, jako jedyni z niewielu tutaj się ze wszystkim zgadzaliśmy.
Zamykam sprawę, miłego wieczoru.
  • Odpowiedz