Wpis z mikrobloga

@RafDan: nie mam kolekcji filmów z Ukrainy. Gdybyś miał jakąkolwiek wiedzę na temat lotnictwa wojskowego, to nie zachwycałbyś się 4 samolotami w formacji. Każdy kto miał jakąkolwiek styczność i doświadczenie z tą "branżą" wie, że jest to normalne.
W taki sposób lata cały świat. Istnieją dwie podstawowe grupy w lotnictwie: 2-ship składający się z dwóch samolotów i 4-ship zbudowany z 4 samolotów. Bardzo często jest tak, że w pewnym momencie 4-ship
KaiserBrotchen - @RafDan: nie mam kolekcji filmów z Ukrainy. Gdybyś miał jakąkolwiek ...

źródło: comment_1665956816meI6Ru2yHkZpB6K59W5o3l.jpg

Pobierz
nie mam kolekcji filmów z Ukrainy. Gdybyś miał jakąkolwiek wiedzę na temat lotnictwa wojskowego, to nie zachwycałbyś się 4 samolotami w formacji.


@KaiserBrotchen: Stary, ja po prostu wyśmiewam Twoje "teorie" które są na papierze podczas optymalnych warunków. Dlatego nie potrafisz pokazać ani Ruskich ani Ukraińskich w 2 parach, bo po prostu takich nagrań nie ma.

Ty piszesz o Ukrainie, która straciła mnóstwo lotnisk, myśliwców i systemów w pierwszych dniach po bombardowaniach
@RafDan: dobra, #!$%@? z tym. Nie znasz się i #!$%@? kompletnie od rzeczy. Nie potrafię znaleźć nagrania, bo ich po prostu nie zbieram i nie kolekcjonuje. Mam lepsze rzeczy do roboty niż ciągłe przeglądanie tagu #wojna i zapamiętywanie każdego filmu i grafiki.
Nie posiadając chociaż elementarnej wiedzy z zakresu lotnictwa wymyśliłeś chochoła, którego teraz próbujesz zawzięcie bronić. Latanie nisko jest równoznaczne z dużym zagrożeniem ze strony obrony przeciwlotniczej, co oznacza, że
@KaiserBrotchen: Jak Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to się nie dziwię że piszesz "#!$%@? z tym" po czym #!$%@? powtórzony poemat milcząc na temat moich argumentów. Rozmowa z botem, bez kitu. To że dla Ciebie to są urojenia to nie znaczy że tak jest w rzeczywistości a wszystko zostało Ci wytłumaczone. Może zawołaj kogoś kto potrafi czytać ze zrozumieniem tylko żeby nie był to pies, bo efekt bedzie taki sam.
@ja_kasztan: Ja nie mam żadnego problemu, dlaczego miałbym go mieć? To ktoś się do mnie zesrał że latanie w dwóch parach to coś normalnego, i nie oznacza że ktoś czuje się bezpiecznie w powietrzu, na co odpowiedziałem że przy tak ograniczonych zasobach Ukrainy, gdzie tak na prawdę zapewne nie mają więcej niż 20 maszyn, wysyłanie aż 4 razem nad front to bardzo ryzykowany manewr i nie zostałby wykonany gdyby nie czuli