Wpis z mikrobloga

Może to nie do końca siłownia, ale chodzi mi o body-building. Ogólnie ćwiczę kardio tańcząc w VR, ostatnio stwierdziłem, że założę do tego na ręce obciążniki, a jak już mi w ogóle nie przeszkadzają to zwiększam obciążenie. Chciałbym jednocześnie robić kardio i "ręce", jednak moim głównym celem treningowym jest redukcja masy, mam dietę keto i staram się ćwiczyć przed posiłkiem żeby największe deficyty były i nasuwa mi się pytanie czy jestem w stanie tak wyrzeźbić mięśnie czy jednak powinienem kilka łyżek czystego białka na X minut przed posiłkiem #!$%@?ć? Zrzuciłem ze 125 do 101, celuję w 80, ale chyba tkanka tłuszczowa nie przerobi się na mięśnie tylko muszę jednak trochę białka przed treningiem #!$%@?ć, nie?
#silownia
  • 18
@TheMaskator rozumiem ze treningien bokserskim rowniez nazywasz boxing w vr? Z wlasnego doswiadczenia ci powiem ze to stata czasu. Sam zaczynalem od gierek ruchowych i mialem zludzenie ze cos daja bo mnie rece bolaly. Moze troche daja na zasadzie "ruszanie sie jest lepsze niz nie ruszanie", ale im predzej zaczniesz od normalnego cardio i treningu silowego tym szybciej bedziesz widzial efekty.
@why1sthat: Schudłem ze 125 do 101

@Gaahl75: Tak działa dieta keto, trzeba mieć małe okienko żywieniowe i najlepiej ćwiczyć przed nim. Przynajmniej tak wyszło z moich eksperymentów, że jak robię trening przed śniadaniem na keto to jestem w stanie bardzo drastycznie chudnąć w stylu 3kg/tydzień
@TheMaskator przy takiej wadze to byle ruch powoduje ze leca kilogramy, nie jest to zaden wyznacznik dobrego treningu. A schudles dzieki diecie, sprobuj nie trzymac diety i zobacz jak tanczenie w vr dziala ( ͡º ͜ʖ͡º)
@why1sthat: Nie trzymam diety ilościowej, po prostu jem keto ale się w ogóle nie ograniczam. Jak kebab to tylko w sałatce, ale koniecznie z podwójnym mięskiem, dodatkową fetką, papryczkami itd ;) Ale jak nie ćwiczę to stoi waga, w sumie to waha się +/- 3kg zależy czy dobra kupa była.
@Pozytywny_gosc: Nie. To jest raczej sytuacja gdzie przeszedłem połowę drogi, pytam o wskazówki jak przejść drugą połowę, a wy mi #!$%@?, że tę pierwszą połowę to w ogóle źle szedłem i powinienem iść inaczej. #!$%@? mózgowe.