Wpis z mikrobloga

Oczywiście jakoś nikt z tagu ps4/5 nie narzekał na zawartość specjalną w COD MW tryb przetrwania przez 1 rok tylko na PS. Ogólnie nikt nie narzekał, że tylko Spider na PS będzie. Nikt nie narzekał, że w Avengers gra nie od Sony! Postać spidera będzie tylko na PS! Oczywiście jak się powodzi i dostajecie wszystko to nie ma monopolu i nic się złego nie dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Cinkito: Tak na prawdę jedynie z ciebie w tej chwili wychodzi fanboj, szczególnie że o wszystkim mówisz tylko w odniesieniu do drugiej strony. Co mnie obchodzi argument, że "MS też tak robi" jak chyba wystarczająco jasno przekazuję moje zdanie, że źli są i jedni i drudzy i mam bardzo w dupie wasze wojenki międzykonsolowe, w których na tym tagu ty jesteś bardzo często głównym uczestnikiem.

Wiadome jest to, że inwestujesz w
Pokaż mi jedną grę, która była dostępna na PS4/5 i wyszła jej kontynuacja na konsoli Series. Nowe IP jak Redfall i Starfield NIGDY nie były na PS, bo są to NOWE IP


@Jestemkoksupotezny: A po polsku można to pierwsze zdanie? Zapytam inaczej, pokaż mi jakąś grę, która wyszła na Xboxa, a Sony odcięło jej sequel na Xboxie. Co do Redfalla i Starfielda to po pierwsze, nie wspomniałem o tych grach tutaj,
@Cinkito: Nie uciekaj spokojnie to tylko złomowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko to wy mówicie o zabieraniu gier z PS, a żadnej gry MS nie zabrał i to tylko wasze manipulacje i teorie. Hell2 nie ma nawet daty premiery, a Ty mówisz o zabraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spekulacje tylko od kiedy zaczęli robić Starfield czy przed przejęciem czy po, oni tak się
sam się zaangażowałeś w post, wybielasz Xboxa


@Cinkito: Kulturalnie proszę, podaj przykład gdzie ja wybielam tego Xboxa bo #!$%@? nie wiem XD

tak, tak, krytykujesz przjęcie, ale nigdy nie zapomnisz dodać, że PRZECIEŻ SONY TEŻ TAK ROBI XD Daj spokój, żałosny jest ten symetryzm xD


Ale kto mówi, że to jest symetryczne? Przecież jeśli dojdzie do tego przejęcia to potencjalnie pewnie będzie więcej szkód na rynku od tego co zrobiło Sony.