Wpis z mikrobloga

@KacapRemover: Eh, kolejny, który przyrównuje dwie różne rzeczy i myśli, że jak Microsoft przejmie rynek to dalej będzie rozdawał gierki za bezcen tracąc przy tym pieniądze. Ta naiwność jest jeszcze bardziej zabawna. Jeszcze to "mam PS5 i bawi mnie ta cała sytuacja". Prawie jak "Nie popieram PiS ale". XD

Ekskluziwy są złe. Przejmowanie dużych wydawców popularnych gier wieloplatformowych przez firmę, która już w swojej przeszłości miała procesy antymonopolowe jest o wiele
no mogłeś grać ale we wspaniałego spidermana od activision, to jest przypadek gry na tej samej licencji a nie z tej samej serii od tego samego studia


@MisPluszowyZWadaWymowy: No i co z tego? Efekt jest taki sam, że odcinają pewną grupę odbiorców od gry.

jakiego wydawce kupili w ostatnich 20 latach?


Bungie. (Oczywiście to przede wszystkim studio, ale wydawaniem zajmują się aktualnie sami, głównie z tego powodu, że najbardziej znają się
@MisPluszowyZWadaWymowy: No ok, ale psucie rynku gier przez załatwianie sobie to co kolejnych ekskluzywnych dealów przez Sony odbywało się wtedy i odbywa się też teraz, a przez ludzi (szczególnie) na tym tagu jest to traktowane jako świetna zagrywka i tłumaczą to wszystko jakimiś nieistotnymi dla końcowego efektu wymówkami typu, że przecież Sony z tą firmą współpracowało już wielokrotnie i przez wiele lat. Rozumiem, że skala przejęcia całego Acti przez MS jest
No ok, ale psucie rynku gier przez załatwianie sobie to co kolejnych ekskluzywnych dealów przez Sony odbywało się wtedy i odbywa się też teraz, a przez ludzi (szczególnie) na tym tagu jest to traktowane jako świetna zagrywka i tłumaczą to wszystko jakimiś nieistotnymi dla końcowego efektu wymówkami typu, że przecież Sony z tą firmą współpracowało już wielokrotnie i przez wiele lat.


@yeradd: to nie to że świetna zagrywka, to się po
No a Spidermana już mogłem grać na Xboxie więc trochę chlip chlip. Sony może jednak nie takie święte? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yeradd: nie no, serio? xD Ile razy trzeba na ten głupi argument odpisywać, żebyście przestali go używać niczym boty zaprogramowane na wrzucanie kilku tekstów w kółko?
@yeradd: cóż, zieloni dzielą się na tych, co nawet nie udają, że są fanbojami (jak choćby angmac czy koksu) i na tych, co udają, że nimi nie są. Najlepiej napisać, że moje argumenty są głupie, a nawet nie umieć wykazać czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cinkito: Ty tak na serio? Przecież dopiero co wyjaśniałem Pluszowemu o co mi chodzi i dlaczego głupio jest tłumaczyć Sony, które tak samo uczestniczy w ograniczaniu grupy odbiorców, uczestniczeniem w dealach na ekskluzywność i te firmy tak samo są złe i że złe zjawiska na rynku trzeba krytykować, ale trzeba krytykować obie strony, gdy do tego dochodzi. A argumenty typu, że Sony współpracowało z danymi wydawcami/studiami już wcześniej więc to co
@yeradd: szkoda tylko, że to kompletne bzdury xD Co w tym dziwnego, że Sony inwestując w Spider-Mana czy studia typu Hosuemarque ogranicza grupę odbiorców gry? Tam samo MS ogranicza grupę odbiorców dla gier typu Forza, Halo czy nawet Ori, które de facto zawsze było gra 3rd party w sumie. Wiadome jest to, że inwestujesz w jakąś markę, żeby mieć z tego zysk. Więc jakieś gadanie "że efekt jest taki sam" to
@Cinkito: czemu powielasz kłamstwa i manipulujesz kolegę z waszego tagu? Pokaż mi jedną grę, która była dostępna na PS4/5 i wyszła jej kontynuacja na konsoli Series. Nowe IP jak Redfall i Starfield NIGDY nie były na PS, bo są to NOWE IP. Minecraft był na PS i patrz najnowszy dalej wychodzi na PS4/5. Jakoś to pomijasz.... Sony kupiło wydawcę tak samo, bo niby kto wydaje Destiny? Bungie, które zakupiło. Skala przejęcia