Wpis z mikrobloga

Hej, panowie jako że trzeba zaczynać realizować swoje plany noworoczne, mam pytanie do znawców, zaczynam #roknasilowni nie jest to moje pierwsze zderzenie z siłownią bo ćwiczyłem ok 1,5 roku niestety z miernymi efektami, tzn podnosiłem na klatę trochę więcej niż własną wagę, 2 razy zrobiłem całe cykle 6 weidera, ale po jakimś dużym boom mojego organizmu po ok 6 miesiącach i przybraniu 10kg masy mięśniowej, stanąłem w miejscu, ćwiczyłem cały czas tak samo ale żadnego kroku do przodu (brałem wtedy kreatynę), teraz miałem 6 miesięczną przerwę, nie straciłem swojej wagi, a ważę marne 61kg i potrzebuję porady odnośnie odżywiania, miałem kiedyś Mass XXL jednak efekty prawie zerowe, w diecie nie chciał bym tylko zmieniać mojego obiadu i kanapek w pracy (chyba że polecacie jakieś specjalne kanapki), szejki śniadania kolacje i przekąski jak najbardziej, tylko jakie by poszło w masę. Jakie suplementy zastosować i jakie ćwiczenia, w wyposażeniu mojej "siłowni" jest: Ławeczka prosta, skośna, wszelkiej maści hantelki, rowerek, steper, sztanga prosta, ab-rocket, ekspander, drążek. Skłaniam się do wyrzeźbienia klatki, brzucha i rąk (tzw. zestaw dyskotekowy) z góry pozdrawiam, obiecuję że w pełni wartościowy komentarz, zostanie nagrodzony flaszką wódki (chyba że akurat ktoś ćwiczy i nie pije to wtedy pomyślimy ;-) Pozdrawiam
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fenis: Łatwo powiedzieć, jem śniadania obiady kolacje 5 posiłków dziennie, aż się ze mnie śmieją ileż to można jeść, i co, i nic, potrzebuję jakiejś wskazówki jak się odżywiać
  • Odpowiedz
@MarioMAX:

http://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

http://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

Pewnie znasz te strony, ale i tak polecam Ci posty podwieszone. Wiesz dobrze, ze wszystkiego nie da sie opisac w jednym konkretnym posce, kazdy organizm inaczej reaguje. Ze swojego doswiadczenia moge podpowiedziec Ci, ze z tym zestawem i dobrymi obciazeniami i przede wszystkim dieta mozesz duzo zdzialac, cwicząc przede wszystkim na wolnych obciazeniach, na mnie to najlepiej dziala :)
  • Odpowiedz