Wpis z mikrobloga

@carriette_239: bo oni chcieliby ZSRR (putinowcy w Rosji), PRL (prawacy w Polsce), kadarowskie Węgry (orbanowcy na Węgrzech) tyle, że z półkami pełnymi zachodnich produktów, ale z taką samą władzą, która trzyma ich za mordy, decyduje o wszystkim za nich, leczy ich kompleksy budując ich dumę narodową, mówiąc że może są biedniejsi, ale za to lepsi moralnie.
Raz spotkałem takiego ziomka na żywo. Myślałem, że tacy ludzie istnieją tylko w internecie lub są botami. Pełen pakiet - wojny nie ma, Ukraińcy źli / to samo co ruscy / później coś że wojna jednak jest,, ale ruscy jeszcze nie wysłali najlepszego sprzętu, później jeszcze o szczepionkach, o tym że by się cieszył gdyby USA przegrało z Chińczykami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
przecież to przez translator piszą jakieś boty ruskie w większości


@nieocenzurowany88: nie wiem kto jest głupszy, ludzie ze screena, czy ci co myślą, że tacy ludzie nie mogą istnieć, albo jest ich bardzo niewielu. Normalnie jakbyś się wczoraj urodził i żył w bańce. Takich ludzi często można we własnej rodzinie spotkać, wystarczy popytać co myślą na podobne tematy.

Mam dalszą rodzinę ze Stanów i jak przyjechali, to się okazało, że są