Wpis z mikrobloga

Denis pojechany przez Kasjusza. Nie spodziewałem się tak ostrej jechanki po Denisie. Ogólnie Kasjo drwi z najsztywniejszego ze sztywnych, wytyka mu głupotę, matactwo z kontuzją i proponuje mu:
- walkę z Denisem zaraz po Popku
- walkę w budce tel. żeby nie było, że kontuzja nogi Denisa itd.
- bez limitu, Denis może robić wagę jaką chce i brać wszystkie sterydy świata
- walkę/atencję mimo dysproporcji w zasięgach i bilansie walk (Denis na galach wszystko przegrywa oprócz walki z Alanem Wielkim Serce)
Piłka teraz po stronie Denisa ale po takim policzku w twarz charakterny Denis zdaje się nie mieć wyboru.

#famemma #highleague #primemma
XCR11 - Denis pojechany przez Kasjusza. Nie spodziewałem się tak ostrej jechanki po D...

źródło: comment_1665863457Tx0y3davYKkEKYs1IBD87y.jpg

Pobierz
  • 18
@XCR11: ale on ostatnio mówił też, że wyjdzie z meduzą w mma, kiedyś ferrarim, normanowi obiecał rewanż w małych rękawicach jak ten przetrwa cały dystans, wrzoska #!$%@? w mma, więc nie brałbym jego deklaracji jako pewnik xd
@XCR11: no to czekamy, bo poszło zaproszenie na the war 6, ale wątpie, że się odniesie do zaproszenia denisa, bo trzeba było czekać troche czekać na jego odpowiedź do denisa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasjo będzie po walce z popkiem, wiec denis ma większe szanse, niech pokaże w końcu ten CHARAKTER,


@eurphie: już widzę, że jesteś tym pierwszym wykopkiem, który po takiej walce by napisał, że "łe wygrał, bo kasjo zmęczony po popku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Denis pojechany przez Kasjusza. Nie spodziewałem się tak ostrej jechanki po Denisie. Ogólnie Kasjo drwi z najsztywniejszego ze sztywnych, wytyka mu głupotę, matactwo z kontuzją i proponuje mu:

- walkę z Denisem zaraz po Popku
- walkę w budce tel. żeby nie było, że kontuzja nogi Denisa itd.
- bez limitu, Denis może robić wagę jaką chce i brać wszystkie sterydy świata
- walkę/atencję mimo dysproporcji w zasięgach i bilansie walk (Denis
@DestroDevil: maja ten zakaz udzialu w prime ale za zgoda beda mogli wystapic. Jest to o tyle mozliwe, ze beda chcieli upokorzyć kasjo (w przypadku wygranej denisa, ze zawodnik ich federacji jest lepszy od zawodnika/wlodarza Prime. Tak jak Boxdel sie cieszyl po walce Bomby z Ferrarim). Tylko, ze wtedy troche zrobia z dupy morde.