Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mircy co byscie zrobili.
Pracowac na produkcji, z wyniszczajaca fobia spoleczna, tj. po 2 latach zwalniacie sie ze wzgledow psychicznych. Dwie zmiany, praca za 2700 netto, premie i zapomogi, lacznie 2500 zl na rok.
Pracowac na czarno, na budowie, 25 zl na godzine, czasem od metra, 200 zl w 6 h sie zrobi. Praca od rana, tj. jedna zmiana, srednio 6 godzin dziennie. soboty czasem po 5 godzin.
Wybralem to drugie, i mysle ze zrobilem dobrze, czuje sie duzo lepiej psychicznie, nie widzac/musiec rozmawiac z ludzmi. Pracuje krocej, to tez poprawia nastroj.
Jednoczesnie czuje ze popelnilem blad, zwlaszcza ze nie place zusu, jednak kiedy ogarne co i jak, moze czekac mnie wyzsze stawki.

moze ktos mnie wspomoc przemysleniami, czy dobrze robie.
#praca #fobie #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634abfbbe7af758437c3c1d4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
Jednoczesnie czuje ze popelnilem blad, zwlaszcza ze nie place zusu, jednak kiedy ogarne co i jak, moze czekac mnie wyzsze stawki.


@AnonimoweMirkoWyznania: Kombinują nad ustawą, że wszyscy bedą mieli ubepizeczenie zdrowotne. Ale pomimo tego, możesz gdzieś się sam ubezpieczać.

Wybralem to drugie, i mysle ze zrobilem dobrze


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli czujesz się lepiej, to na pewno wybrałeś dobrze. Nabierz doświadczenia i idź gdzieś na umowę za lepszy hajs, albo może z