Wpis z mikrobloga

Witam. Niestety wczoraj podczas stosunku z różową z #badoo doszło do wycieku ejakulatu. Jest ktoś z #warszawa kto mi odsprzeda tabletke "dzień po" dla mojej jednonocnej kochanki? Sprawa pilna, płacę z opłacalną marżą. Interesuję mnue lek escapelle, ale może być inny. Pomóżcie proszę, bo ta laska jest jebnięta i nie chcę współpracować. A czy ja jako chłop mogę recepte może sam na to zdobyć? Pomooooocyyyy
#seks #badoo #dziecko #przegryw #logikarozowychpaskow #tinder #randkujzwykopem #prezerwatywy #antykoncepcja #divyzwykopem #gorzkiezale
  • 53
  • Odpowiedz
  • 0
@Dejw983 założyłem gumę i większość nasienia wylądowała w zbiorniku na sperme w prezerwatywie, ale po szczytowaniu, jak penis się trochę skurczył, ja dalej sobie działałem jeszcze przez pare chwil i od dołu prezerwatywy były wycieki, co prawda bardzo małe, ale jestem zeschizowany, że to #!$%@? dzisiaj
  • Odpowiedz
  • 1
@Dejw983 wiadomo, że więcej ja schizuję, bo jak juz sie do niej dostaly, to jakies znikome ilosci. Tylko znikome ilosci moga wystarczyc. Cóz, jak nie uda mi sie nic ogarnac, zostają modlitwy, a jak nie wyjdzie to magik albo coś innego i żegnam się z tym światem
  • Odpowiedz
@goblinek99: Bez przesady gościu według mnie masz #!$%@? slaba psyche dzieci się rodzą i wpadki też się zdarzają niektórzy nie mogą mieć dzieci a bardzo by chcieli taka moja rada nie umawiaj się już na #!$%@? przez neta bo niemasz pychy do takich rzeczy,ale skoro tak niechcesz żeby była w ciąży to życzę ci tego żeby nie była a ty byłbyś już spokojniejszy
  • Odpowiedz