Wpis z mikrobloga

@Tasde: no właśnie po to są WETy które w warunkach lekkiego deszczu łatwiej złapią temperatury ale za to będą się szybko zużywać a więc wejdą pitstopy. Do tego na schnacyk torze wejdzie możliwość wyboru innej limi wyścigowej niż sucha nitka (a'la Verstappen Brazylia 16)
@Raa_V: nie złapią szybko temperatury tylko się zagotują i będą do kosza po kilku zakrętach. Najbardziej idiotyczny pomysł jaki słyszałem od czasu odwracania stawki. Zamiast naprawić niedziałające wety, wyrzućmy dobrze działające intery. Wcale nie skończy się tak, że będziemy jeździć tylko na całkowicie suchych torach, no nie chłopaki?
@Czesuafff96: przecież ja cytuje tekst. Gdzie ja napisałem iż popieram ten pomysł. Dajcie spokój panowie ten tag czasem ma służyć do dyskusji a nie lizania się po fiutach i obrażania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Crassus:
@Tasde: no właśnie po to są WETy które w warunkach lekkiego deszczu łatwiej złapią temperatury ale za to będą się szybko zużywać a więc wejdą pitstopy. Do tego na schnacyk torze wejdzie możliwość wyboru innej limi wyścigowej niż sucha nitka (a'la Verstappen Brazylia 16)


@Raa_V: To jest cytat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czesuafff96: kontrargument. Jestem dla kolegi wyżej. Też jestem przeciwnikiem tego pomysłu. Z tydzień temu w Singapurze pisałem sporo na tagu krytyki o wetach i że Isola musi je naprawić bo są bezużyteczne