Wpis z mikrobloga

#telefony

Jakiś maniak poleciałby jakiś sensowny telefon do 4000 PLN? Lub doradzić na co zwrócić sensowna uwagę? Kompletnie się nie znam i nie śledzę tematu telefonów. Mój aktualny telefon to Huawei mate 10 pro, jest już trochę wyeksploatowany
  • 34
@h4rdkn0x właśnie wyszedł najnowszy model pixela - jak kupisz pixela 7 pro to dostajesz też najnowszy smartwatch. Koszt to właśnie 4k na promoce za taki zestaw. Jest też zwykły pixel 7 do którego dorzucają słuchawki za ok 3k.

Pixel to iPhone wśród androidów. Nie samsung.

Jedyny haczyk to fakt że trzeba go sprowadzać z Niemiec bo Google nie ma oficjalnej dystrybucji w Polsce
@h4rdkn0x nie daj się nabrać na marketing Samsunga i nie kupuj s22 ultra, tego złomu nie da się używać. Mój wylądował 3 raz w serwisie. Żałuję że nie przeczytałem wcześniej opinie o tym telefonie, płacę abonament i jestem bez telefonu. Resetuje się średnio 10 razy dziennie i laguje nawet podczas przewijania stron. Forum Samsunga jest zasypane tematami o tym że tego telefonu nie da się używać i ludzie czują się oszukani. Ja
@h4rdkn0x: Ogólnie obecnie flagowce mają problemy z czasem pracy na baterii więc zanim kupisz coś za +4 tys to sprawdź na YouTube testy baterii w danym telefonie.
iPhone 13 pro do 5 tys to dobra opcja i będzie najwolniej traciła na wartości.
Na pepperze wisi Samsung s21fe za 2250 zł i to również w tej cenie dobra opcja jest.
Na pepperze też jest za 4100 zł nowy Pixel 7 pro i
@lwwl: A to przy którejś z kolei reklamacji nie przysługuje Ci prawo zwrotu towaru/rozwiązania umowy czy coś takiego?
Choć nie wiem jak w przypadku abonamentu.
@kerri podobno po 3 wizycie w serwisie będzie mi przysługiwać takie prawo. Z różnych opinii można wywnioskować że problem są procesory exynos, takie też zostały wypuszczone na rynek europejski. Wersja z snapdragonem, wypuszczona na rynek amerykański nie ma tych problemów.